Biedronka i Glovo rozszerzają współpracę

Data dodania: 29 września 2021
Kategoria:

Od 15 października Glovo wprowadza specjalną grupę kurierów, którzy w ciągu 15 minut dostarczą zakupy z mikrocentrów dystrybucyjnych Biedronka Express do domów klientów. Usługa, nazwana BIEK, zapewni klientom szybką dostawę produktów.

Biedronka Express BIEK: Innowacja w zakupach

Biedronka jest pierwszą ogólnopolską siecią sklepów, która rozszerza swoją ofertę o usługę ultraszybkich dostaw. Te same produkty w identycznych cenach, co w sklepach Biedronka, będą dostępne do zamówienia przez aplikację Glovo w ramach usługi Biedronka Express BIEK. Dostawy będą realizowane z 15 mikrocentrów dystrybucyjnych w najważniejszych miastach Polski: Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi.

Misja Biedronki i partnerstwo z Glovo

„Dążymy do ciągłego innowowania, aby nasza oferta była jeszcze bardziej atrakcyjna i wygodna dla klientów. Rozumiemy zmieniający się styl życia naszych klientów i chcemy im ułatwić życie, oferując szeroki zakres zakupów,” mówi Luis Araujo, dyrektor generalny Biedronki.

Wizja Glovo w Polsce

„Cieszymy się na współpracę z Biedronką, która pozwoli nam na stworzenie najbardziej dostępnej cenowo, ultraszybkiej i wygodnej dostawy w Polsce, dostępnej wyłącznie w Glovo. Ostatnie 18 miesięcy współpracy między naszymi firmami zaowocowało możliwością realizacji zakupów w czasie krótszym niż 60 minut w wielu lokalizacjach. To partnerstwo umacnia naszą wspólną wizję i zaangażowanie Glovo w Polsce oraz w nowoczesne zakupy,” dodaje Carlos Silván, dyrektor generalny Glovo Polska.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design