5.10.15. otwiera nowe sklepy partnerskie

Data dodania: 9 września 2022
Kategoria:

Popularna sieć sklepów z odzieżą i akcesoriami dla dzieci w sezonie letnim otworzyła aż sześć nowych sklepów w modelu franczyzowym. Firma nie zamierza zwalniać tempa i jeszcze w tym roku ma w planach kolejne otwarcia. Cały czas jest otwarta na współpracę z nowymi partnerami gotowymi do tego, by uruchomić i poprowadzić taki sklep.

Sieć 5.10.15. liczy już ponad 250 sklepów w całej Polsce. Marka bardzo dobrze radzi sobie zarówno w dużych miastach, jak i w niewielkich miejscowościach, już od 15 tysięcy mieszkańców. Wakacje zakończyła z bilansem 6 nowych sklepów w takich lokalizacjach jak m.in.: Częstochowa, Ryki, Mszana Dolna, Tychy czy Aleksandrów Łódzki. Po przerwie można też ponownie zrobić zakupy w sklepie 5.10.15. w Galerii Handlowej Madison w Gdańsku.

Firma Komex, właściciel sieci, zapowiada, że nie ma zamiaru zwalniać tempa i jeszcze w tym roku otworzy kolejne placówki. Niemal wszystkie sklepy 5.10.15. działają w modelu franczyzowym.

- 5.10.15. dzieli się ze swoimi partnerami know-how, dając im pełne merytoryczne wsparcie na każdym etapie współpracy. System franczyzowy marki jest przygotowany tak, aby dawał możliwość pracy również z partnerami, którzy nie posiadają dużego doświadczenia w biznesie. Franczyzodawca w ramach pakietu oferuje kompleksowe szkolenia ze sprzedaży, obsługi systemu i visual merchandisingu. Co ważne i co wyróżnia Komex, franczyzobiorca nie inwestuje w towar - pracuje na produktach sieci, ale to ona je finansuje i tym samym ponosi koszty przecen, kiedy nadchodzi czas wyprzedaży. Jest to bardzo dobrze przyjmowane przez rynek, zapewnia bowiem partnerowi pracę pod szyldem rozpoznawalnej marki, jednak bez ponoszenia odpowiedzialności za towar – informuje franczyzodawca.

Potencjalny franczyzobiorca sieci 5.10.15. powinien dysponować odpowiednim lokalem – minimum 55 mkw. powierzchni sklepowej plus niewielki magazyn – położonym w centrum miasta, przy głównej ulicy lub w galerii handlowej. Środki niezbędne do uruchomienia placówki to minimum 39 990 zł (dla sklepu o powierzchni do 70 mkw. i z jedną standardową witryną o szerokości do 2 metrów).

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram