W czasach pandemii staliśmy się silniejsi #StudioFigura

Data dodania: 27 lipca 2020
Kategoria:
Foto: Studio Figura

Foto: Studio Figura

Studio Figura International działa na rynku nieustannie od 14 lat. Ponad 300 gabinetów w Polsce i 1000 na świecie, może polegać na swojej tzw. Centrali. Czas pandemii był dla firmy czasem bardzo intensywnym, i niełatwym.

Wówczas gdy ogłoszono zamknięcie gabinetów centrala nawet na jeden dzień nie zaprzestała swoich działań. Nie zwolniliśmy tempa i bardziej niż kiedykolwiek wspieraliśmy swoich partnerów. Każdego dnia odbywały się bezpłatne szkolenia online z zakresu: obsługi urządzeń, dietetyki, kosmetologii, ale również z prowadzenia biznesu, rekrutacji czy motywacji. Codziennie właścicielki korzystały z ogromu wiedzy i przygotowywały się na powrót do pracy.

Na zawsze w naszej pamięci pozostanie dzień kiedy to mogliśmy wrócić do świadczenia usług w gabinetach. Właścicielki wróciły silniejsze, pewniejsze siebie ale też doskonale przygotowane do nowej rzeczywistości. Marketing Studio Figura International bardzo ewoluował. Codziennie pokazywałyśmy się światu, jak przygotowujemy się do kolejnych otwarć, jak wyglądają najnowsze kosmetyki z linii Studio Figura PRO oraz co należy robić w tych niełatwych dla wszystkich czasach.  Wspierałyśmy naszych partnerów rozmaitymi grafikami, filmami i ogromem contentu do wykorzystania we wszystkich marketingowych narzędziach. Wielkim osiągnięciem było również spotkanie z Panią Premier Jadwigą Emilewicz, w celu odmrożenia działania gabinetów Studio Figura. W tym celu przygotowaliśmy ankietę i zebraliśmy ponad 10000 opinii o samopoczuciu klientek, które chcą pilnie wrócić do ćwiczeń, gdyż jak same przyznały przytyły ponad 5-7 kg w czasie kwarantanny. To właśnie dzięki ankietom, które przeprowadziłyśmy, procedurom które stworzyłyśmy i kampaniom marketingowym, przedstawiciel rządu nas wysłuchał. Nasze postulaty jako lidera w branży zostały uwzględnione w rozporządzeniu rządu dot. wytycznych bezpieczeństwa dla powrotu do ćwiczeń. Wiemy już, że wszystkie te działania były słuszne, a do gabinetów tłumnie wróciły klientki. Niektóre jednostki licencjonowane wydłużyły swoje godziny pracy lub przyjmują klientki nawet w niedzielę.

Najlepszym dowodem na to są słowa właścicielek - prawdziwe opinie o Studio Figura:

Monika Sączek- Maj (Właścicielka Studio Figura Warszawa Targówek)

„Kochany Zespole SF. Pozwolę sobie dzisiaj na kilka słów od serca. Wczoraj był wielki dzień, ogromna radość, WRACAMY DO PRACY!!! Radość tym większa, że mamy własny udział w osiągnięciu tego celu. To co wydarzyło się w poniedziałek w Poznaniu, przyniosło efekt szybciej niż się spodziewaliśmy. Nie doszło by jednak do tego, gdyby nie Wasza determinacja, kreatywność i upór. To co zrobiłyście było unikatowe na skalę kraju. Nigdy dotąd, żadna firma nie zorganizowała takiej akcji. Bardzo Wam dziękuję, że miałam zaszczyt być cząsteczką tego wydarzenia. To jednak nie wszystko, dzisiejszy ranek i Twoje wystąpienie Izabela zwaliło mnie z nóg. Pozwólcie jednak, że cofnę się troszeczkę w czasie. Dwa miesiące wstecz, dwa miesiące niepewności, strachu, obaw. Chcę w tym miejscu podziękować całemu zespołowi SF i Wam Izabela i Natalia, za to, co w tym czasie robiłyście. Dwa miesiące utrzymywania stałego kontaktu z nami, transmisje na żywo trzy razy dziennie, szkolenia, filmiki motywacyjne. Nawet na chwilkę nie pozwoliłyście nam stracić kontaktu z firmą, nie dopuszczałyście możliwości, że możemy się poddać. Dawka wsparcia i utrzymanie nas blisko Siebie w tym czasie były kluczowe. Nie znam drugiej firmy, która dała takie wsparcie swoim partnerom. To co zrobiłyście było wyjątkowe, i nie potrafię przejść obok tego obojętnie. Uważam, że powinno to wyraźnie wybrzmieć: BARDZO WAM DZIĘKUJĘ”.

Monika

Anna Jaros (Właścicielka Studio Figura Busko- Zdrój, Studio Figura Morawica)

„Podpisuję się pod słowami Moniki obiema rękami ! Dziękuję Wam bardzo serdecznie  Jesteście niesamowite 🙂 cały Wasz zespół jest dla nas ogromnym wsparciem. Prezes Izabella-  Ty jesteś kręgosłupem całej tej machiny 🙂 matką sukcesu 🙂 każda z nas miała w tym czasie chwile zwątpienia i strach w oczach co będzie dalej... ale Ty nie pozwoliłaś nam mieć czarnych myśli 🙂 Dziękuję”.

Aneta Bryszewska Studio Figura Łódź

„Witajcie Dziewczyny !!!!!

Muszę podzielić się z Wami mała refleksją. Może małą, ale niezmiernie ważną dla mnie. Jak co rano czekam na porannego posta Prezes Studio Figura Interantional, bo lubię kiedy rano do nas mówi, bo mogłaby tego nie robić, a jednak każdego ranka karmi nas ... karmi nadzieją, troską i optymizmem, którego Wszyscy bez wyjątku potrzebujemy jak powietrza. Wczorajsze popołudniowe wystąpienie Izabell poruszyło mną bardzo ...... I nie dlatego, że boję się wyimaginowanej zarazy nawet nie dlatego, że boję się medialnej szopki mającej na celu zastraszenie wszystkich.... Poruszyło mnie, ponieważ poczułam mega troskę o nas, determinację i walkę. Walkę o firmę Ale przede wszystkim i nade wszystko walkę o każdą z nas i o nasze rodziny !!!!!! I choć może w niektórych z nas nie ma wiary, że ten głos Izabell może coś zmienić, to ja zapewniam Was, że to przeogromny gest. Nie tylko biznesowy, ale przede wszystkim gest mega odpowiedzialności, lojalności, troski i przyjaźni. I zaklinam Was na wszystkie świętości nigdy o tym nie zapominajmy !!!!!!
Nigdy nie zapominajmy kto w sytuacjach trudnych i beznadziejnych był przy Was...
We mnie wiara w to co robi Prezes Studio Figura International jest przeogromna!!!!”.

Od wielu lat udowadniamy, że koncept Studio Figura to doskonały biznes, a nasi Partnerzy osiągają miesięczne przychody na poziomie 35-60 tys. złotych. W ramach pakietu wsparcia franczyzobiorca otrzymuje unikatowe know-how oraz zapewnione cykliczne szkolenia. Osoba, która chciałaby otworzyć swój gabinet powinna dysponować lokalem (własnym lub wynajętym) o powierzchni 100-180 m2. Urządzenia, które będą wyposażeniem gabinetu mogą zostać sfinansowane w oparciu o leasing, dzięki czemu wystarczy posiadać w gotówce od 10 do 30 procent ich wartości, co znacznie obniża koszt początkowej inwestycji.  TERAZ udało nam się również udowodnić, że jesteśmy jedną wielką rodziną, która się wspiera i może na siebie liczyć w niełatwych momentach. W tak dużej grupie, z ogromnym doświadczeniem dużo łatwiej jest prowadzić biznes.

Jeśli chcesz porozmawiać o szczegółach otwarcia gabinetu Studio Figura, sprawdzić dostępność lokalizacji lub po prostu dowiedzieć się więcej zapraszam do kontaktu

Aneta Wolczyńska
Dyrektor ds.Rozwoju Marki/Członek Zarządu SFI
577 559 007

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design