Credit Agricole intensywnie rozwija sieć partnerską

Autor: JCB
Kategoria:

Bank od początku 2021 roku uruchomił ok. 30 nowych punktów partnerskich, a na liście ma jeszcze ponad 35 miejscowości w całej Polsce, w której poszukuje partnerów.

– Nasza sieć partnerska pomimo pandemii nie tylko pozostała stabilna, ale znacząco się powiększyła. Oznacza to, że nawet w kryzysie zapotrzebowanie na usługi finansowe nie maleje. Oczywiście obserwujemy pewne zmiany w potrzebach naszych klientów. Chętniej i częściej korzystają z kanałów zdalnych. Nie maleje jednak znaczenie bezpośredniej rozmowy z doradcą – zapewnia Monika Krygier, manager wsparcia sieci sprzedaży w Credit Agricole. – Zbudowaliśmy nowy model placówki partnerskiej (bezgotówkowy), gdzie nasi pracownicy są doradcami, opiekunami klientów. Zmieniamy procesy, rozszerzamy ofertę produktów, a także dostosowujemy system prowizyjny do nowej rzeczywistości – podkreśla.

Obecnie do sieci Credit Agricole należą 304 placówki własne i 123 placówki partnerskie. Od początku 2021 roku bank otworzył ok. 30 nowych punktów partnerskich i nadal intensywnie rozwija sieć partnerską.

– Szukamy osób przedsiębiorczych, samodzielnych, które cenią sobie prowadzenie biznesu na własną rękę, z minimum średnim wykształceniem. Powinny to być osoby, które posiadają przynajmniej podstawowe doświadczenie w finansach – mówi Monika Krygier. – Zależy nam na pozyskaniu uczciwych, o nieskazitelnej opinii rynkowej, solidnych i godnych zaufania partnerów. Chcemy współpracować z ludźmi przedsiębiorczymi, ceniącymi niezależność w życiu zawodowym oraz wyznającymi zasadę, że podstawowym składnikiem przepisu na sukces biznesu jest zaufanie klienta – dodaje.

Credit Agricole jest obecnie zainteresowany uruchomieniem nowych punktów sprzedaży w ponad 35 miejscowościach, z liczbą mieszkańców powyżej 10 tys., m.in. w Warce i Szydłowcu (woj. mazowieckie), Grajewie i Hajnówce (woj. podlaskie), w Kostrzynie nad Odrą i Słubicach (woj., lubuskie), Lidzbarku Warmińskim i Olecku (woj., warmińsko-mazurskie).

Pełna lista miejscowości, w których Credit Agricole chce otworzyć placówki partnerskie, dostępna jest na stronie internetowej banku. Jednak, jak podkreśla Marta Krygier, bank bierze również pod uwagę miejscowości spoza listy, które są zgłaszane przez kandydatów na franczyzobiorców.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 20 000 - 50 000 zł
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: brak
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram