Credit Agricole intensywnie rozwija sieć partnerską

Data dodania: 24 sierpnia 2021
Kategoria:

Od stycznia 2021 roku, instytucja finansowa Credit Agricole zainaugurowała działalność około 30 nowych filii partnerskich, a w planach posiada uruchomienie kolejnych w ponad 35 miejscach na terenie całej Polski, poszukując współpracowników.

– Nasza struktura współpracy mimo trudności związanych z pandemią nie tylko utrzymała stabilność, lecz również istotnie się rozszerzyła. To świadczy o tym, że zapotrzebowanie na usługi bankowe pozostaje na wysokim poziomie nawet w czasach kryzysu. Zauważamy też ewolucję w preferencjach naszych klientów – coraz częściej wybierają oni rozwiązania zdalne, jednak bezpośredni kontakt z konsultantem wciąż jest istotny – zapewnia Monika Krygier, kierownik ds. wsparcia sieci dystrybucji w Credit Agricole. – Opracowaliśmy innowacyjny model oddziału partnerskiego (bezobsługowy), w którym nasi pracownicy pełnią rolę doradców i opiekunów klienta. Modyfikujemy procesy, poszerzamy gamę produktów i dostosowujemy system wynagrodzeń do obecnych realiów – podkreśla.

Rozwój Credit Agricole

Obecnie w strukturze Credit Agricole funkcjonuje 304 oddziały własne oraz 123 oddziały partnerskie. Od początku 2021 bank uruchomił około 30 nowych filii partnerskich i aktywnie poszerza swoją sieć współpracy.

– Poszukujemy osób przedsiębiorczych, samodzielnych, z zamiłowaniem do prowadzenia własnej działalności gospodarczej i co najmniej średnim wykształceniem. Kandydaci powinni posiadać minimum podstawowe doświadczenie w branży finansowej – wyjaśnia Monika Krygier. – Naszym celem jest nawiązanie współpracy z osobami uczciwymi, o nienagannej reputacji, solidnymi i godnymi zaufania partnerami. Szukamy ludzi przedsiębiorczych, ceniących niezależność zawodową i przekonanych, że zaufanie klienta to kluczowy element sukcesu w biznesie – dodaje.

Nowe punkty handlowe CA

Credit Agricole aktualnie planuje otworzyć nowe punkty handlowe w ponad 35 miejscowościach, z populacją przekraczającą 10 tysięcy mieszkańców, w tym w Warce i Szydłowcu (woj. mazowieckie), Grajewie i Hajnówce (woj. podlaskie), w Kostrzynie nad Odrą i Słubicach (woj. lubuskie), Lidzbarku Warmińskim i Olecku (woj. warmińsko-mazurskie).

Pełny wykaz miejscowości, w których Credit Agricole planuje otwarcie oddziałów partnerskich, jest dostępny na stronie internetowej banku. Jednak, jak podkreśla Marta Krygier, bank rozważa również propozycje lokalizacji zgłaszane przez kandydatów na franczyzobiorców, które nie znajdują się na liście.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 20 000 - 50 000 zł
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: brak
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design