Outsourcing kadr – 5 korzyści dla międzynarodowej firmy

Data dodania: 2 czerwca 2017
Outsourcing kadr – 5 korzyści dla międzynarodowej firmy
Outsourcing kadr – 5 korzyści dla międzynarodowej firmy
Outsourcing kadr – 5 korzyści dla międzynarodowej firmy

Outsourcing kadr – 5 korzyści dla międzynarodowej firmy

Przed firmą prowadzącą działalność poza granicami kraju stoi wiele wyzwań: kadrowych, prawnych i logistycznych. Outsourcing, czyli oddelegowanie części zadań do wyspecjalizowanych podmiotów zewnętrznych, odzwierciedla nowoczesny sposób myślenia o biznesie. Poznaj 5 najważniejszych zalet outsourcingu.

Obsługa kadrowa w kraju i za granicą

Zmiany w lokalnych przepisach to prawdziwa bolączka przedsiębiorców prowadzących biznes o charakterze globalnym. Firma o zasięgu międzynarodowym posiadająca oddziały w kilku lub kilkunastu krajach jest zobowiązana do obsługi kadrowej w zgodzie z przepisami obowiązującymi w każdym z państw. Zlecenie obsługi kadrowej profesjonalnej firmie zewnętrznej zdejmuje z przedsiębiorcy obowiązek ciągłego monitorowania zmian w prawie lokalnym, gwarantując obsługę kadrową zgodną ze standardem SOC1-ISAE3402.

Cięcie kosztów

Administracja kadrowa prowadzona przez profesjonalną firmę outsourcingową pozwala na redukcję kosztów utrzymania biura księgowego, obsługi systemów informatycznych czy zatrudnienia na pełen etat osób odpowiedzialnych za obsługę kadrową. Nie płacisz za regularne szkolenia pracowników, lecz rozliczasz się wyłącznie za efekty.

Realizacja celów strategicznych

Zlecając usługi kadrowo-płacowe firmie zewnętrznej, masz więcej czasu na skupienie się na głównej działalności firmy, wdrażanie nowych pomysłów oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów.

Wzrost jakości usług

Profesjonalna firma outsourcingowa jest przygotowana do obsługi dużej ilości klientów, każdorazowo dostosowując zakres usług do aktualnych potrzeb. Od tej pory administracją kadrową w Twoim biznesie będą zajmować się profesjonaliści z bogatym doświadczeniem w branży.

Minimalizacja ryzyka

Odpowiedzialność za poprawne i terminowe wykonanie usługi leży po stronie firmy outsourcingowej, która gwarantuje bezpieczeństwo poufnych danych oraz profesjonalną pomoc i konsultacje ze specjalistami z branży w zakresie objętym współpracą.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design