Stava uruchamia nowe oddziały w siedmiu lokalizacjach

Data dodania: 21 grudnia 2020
Kategoria:
Foto: Stava uruchamia nowe oddziały

Foto: Stava uruchamia nowe oddziały

Największa franczyzowa sieć gastro-kurierska w Polsce uruchamia nowe oddziały w różnych częściach Polski. W pierwszym kwartale 2021 roku sieć Stava będzie składała się łącznie z 37 oddziałów.

Stava ma obecnie 30 oddziałów w całej Polsce. Siedem kolejnych jest właśnie w trakcie uruchamiania. W ostatnich dniach ruszył oddział w Zakopanem. W najbliższych miesiącach kurierzy Stava będą dowozić posiłki z restauracji oraz zakupy ze sklepów również w Chełmie, Gdyni, Koszalinie, na Starym Mieście w Poznaniu, Radomiu oraz na warszawskim Ursynowie.

- Rok 2020 jest niezwykle pracowity dla całej sieci Stava. Już w październiku Stava S.A. zrealizowała 105% planu sprzedaży na cały 2020 roku, a na koniec listopada sprzedaż w całej sieci przekroczyła 15,4 mln złotych. Rośniemy z miesiąca na miesiąc, pozyskujemy nowych strategicznych klientów jak sieć McDonald’s oraz uruchamiany nowe oddziały - mówi Paweł Aksamit, prezes Stava S.A.

Stava planuje dalej intensywnie rozwijać sieć franczyzową. W 2021 roku planuje uruchomić kilkadziesiąt nowych oddziałów w Polsce oraz pierwsze oddziały w Niemczech. Już teraz, Stava jest największą w Polsce siecią franczyzową specjalizującą się w dostawach żywności.

Spółka prowadzi obecnie emisję akcji w modeli crowdfundingowym. Środki pozyskane od inwestorów pozwolą jeszcze bardziej przyspieszyć realizację planów rozwoju sieci Stava. Więcej informacji o sieci oraz o samej emisji można znaleźć na stronie akcje.stava.pl.

ZOBACZ wizytówkę STAVA w katalogu franczyzy serwisu franczyzawpolsce.pl. Uzupełnij formularz zgłoszeniowy jeżeli jesteś zainteresowany współpracą.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 100 000 zł
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: brak
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design