Franczyza STAVA - TWÓJ BIZNES Z NASZĄ GWARANCJĄ ZYSKU!

Informacje podstawowe

Rodzaj sieci
franczyzowa
Zasięg sieci
ogólnokrajowy
Jednostki własne
1
Jednostki franczyzowe
58 + kilka w trakcie uruchamiania

Finanse

Minimalna kwota
10 000 zł
Opłata wstępna
brak
Opłata bieżąca
Zależna od etapu rozwoju oddziału
Opłata marketingowa
brak

Kontakt

Strona internetowa
Osoba kontaktowa
Marta Fiołka, specjalista ds. rekrutacji
Adres e-mail
Numer telefonu
573 001 072
Ulica
ul. Kowalska 1
Miasto
45-588 Opole

Opis systemu

Charakterystyka systemu

Otwórz własny oddział Stava i zarabiaj na dowozach jedzenia oraz zakupów.

Słyszałeś, że w biznesie nie ma gwarancji? Zastanawiasz się, gdzie jest haczyk? Otóż zaskoczymy Cię – jako pierwsi w Polsce, dajemy Ci gwarancję zysku na piśmie, bez żadnych gwiazdek czy „ale”.

W Polsce zaufało nam już ponad 60-ciu franczyzobiorców, a nasz model skutecznie udało się wprowadzić na rynek zagraniczny. Jesteśmy przekonani, że powielając wypracowany przez lata model i dając się „poprowadzić” Ty również osiągniesz sukces, dlatego zdecydowaliśmy się dać Ci gwarancję zysku na piśmie!
Od września 2021 r. całkowicie znieśliśmy również opłatę wstępną oraz daliśmy możliwość wynajęcia niezbędnego do prowadzenia oddziału sprzętu od Stava.

Czym się zajmujemy?

Stava świadczy usługę dowozu jedzenia oraz zakupów z restauracji i sklepów do klientów. Każda restauracja lub sklep w Twoim mieście to potencjalny klient dla naszej usługi.

Stava może obsługiwać wszystkie kanały delivery jakie posiada restaurator np. kanały zewnętrzne takie jak Pyszne.pl, Uber Eats, Glovo, lub kanały własne np. zamówienia telefoniczne czy własna strona restauracji.

Dzięki naszej usłudze restaurator zyskuje:

- obniżenie kosztów dostaw (w porównaniu do własnych dostawców / zewnętrznych portali) nawet o 20-30%
- szybsze dostawy (system Stava optymalizuje kolejki, minimalizuje puste przejazdy, rozdziela zadania automatycznie)
- brak problemów z pracownikami czy samochodami. To my zajmujemy się wszystkim od A do Z a restaurator może skupić się na rozwoju swojego biznesu.

Jesteśmy liderem na rynku dowozów jedzenia, a o przejrzystości naszych zasad i partnerskim podejściu świadczą fakty takie jak: członkostwo w Związku Pracodawców HoReCa, członkostwo w Polskiej Organizacji Franczyzodawców, dołączenie do grona franczyzodawców przestrzegających Kodeks Dobrych Praktyk.

Korzyści dla franczyzobiorcy:

- gwarancja zysku
- brak opłaty wstępnej
- możliwość wynajęcia większości sprzętu – to Stava wyposaży Twój oddział
- zyski już przy małej skali – oddziały osiągają rentowność już od 25-30 dowozów dziennie
- duży potencjał rozwoju – nawet na małych terytoriach jest wiele restauracji czy sklepów, dla których możemy świadczyć usługę. Każdy samochód zaangażowany w dowozy to 1000 – 2500 tys. zł zysku. Najmniejsze oddziały mają ich kilka, największe kilkadziesiąt.
- najlepsze na rynku i ciągle udoskonalane narzędzia IT – w ramach współpracy otrzymujesz dostęp do systemu logistycznego Stava, systemu administracyjnego Stava, oraz Stava Finance – systemu, który służy do bieżącego przewidywania, oraz monitorowania wszystkich przychodów, kosztów, zysków i strat. Jedyne czego potrzebujesz to nauczyć się z nich korzystać.
- stabilna pozycja na rynku – Stava to marka obecna na Polskim rynku ponad 7 lat. Świadczymy najwyższe standardy usług co przyciągnęło już do nas wiele dużych, Polskich oraz zagranicznych sieci z branży gastro oraz handlu, takich jak McDonald’s, Decathlon, Stokrotka, KFC, POLOMarket, Pizza Hut, Gruby Benek i innych…
- pełne wsparcie profesjonalistów – nie można być specjalistą we wszystkich dziedzinach, dlatego do dyspozycji naszych partnerów są: dedykowany opiekun regionalny, centralny zespół sprzedaży, centralna koordynacja, Key account menager.

Dodatkowe wymagania stawiane franczyzobiorcom:

- osobiste 100% zaangażowanie właściciela oddziału w prowadzenie oddziału
- miasto powyżej 40 tys. mieszkańców
- zamieszkiwanie w miejscowości / pobliżu miejscowości, w której chce się prowadzić

 

 

Formularz kontaktowy

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram