Ranking kredytów gotówkowych

Data dodania: 23 listopada 2020
Foto: Ranking kredytów gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych to narzędzie online, z którego może skorzystać każdy szukający atrakcyjnej oferty bankowej.

Tego typu zestawienia są przygotowywane przez specjalistów finansowych po ówczesnej analizie dostępnych warunków. Znajdziesz w nich najlepsze oferty kredytów, z których aktualnie możesz skorzystać. Dodatkowo, dowiesz się, jakie kryteria banki biorą pod uwagę podczas weryfikacji wniosków i jakie kroki wykonać, aby złożyć formularz online.

Sprawdź Totalmoney.pl gdzie znajdziesz najnowszy ranking kredytów gotówkowych.
 
Jakie informacje zawiera ranking kredytów gotówkowych 15 tys. zł.?

W rankingu znajdziesz nie tylko najlepsze oferty kredytowe banków, ale również niezbędne informacje, potrzebne Ci do określenia, które zobowiązanie spełnia Twoje potrzeby i możliwości finansowej. Ranking kredytów gotówkowych zawiera wysokości: RRSO, oprocentowania, prowizji, miesięcznej raty i całkowitej kwoty do spłaty. Na podstawie tych czynników będziesz w stanie określić, na jaki kredyt Cię stać i na którą ofertę warto się zdecydować, aby nie mieć problemów ze spłatą. Dodatkowo w rankingach określa się także podstawowe warunki kredytowe, np. historię w BIK, możliwość składania wniosków online, itp. Dzięki temu bez problemu sprawdzisz, czy aby wziąć kredyt w konkretnym banku, musisz odwiedzać placówkę, czy możesz starać się o pomoc finansową przez Internet.

Kredyt gotówkowy 15 tys. zł. Na co można zaciągnąć?

15 tysięcy złotych to niemała kwota, którą możemy przeznaczyć na wiele ważnych wydatków. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pieniędzy na remont, zakup sprzętu lub mebli, leczenie, wymarzone wakacje, kupno pojazdu, czy inne cele, kredyt gotówkowy to korzystna opcja. Popularność takiego zobowiązania z roku na rok rośnie coraz bardziej, a jest to spowodowane między innymi tym, że przy jego zaciąganiu, nie musisz ujawniać bankom celów, na jakie przeznaczysz środki. Jest to czynnik odróżniający taki kredyt od zobowiązań celowych, czyli np. kredytu hipotecznego, z którego pieniądze muszą zostać przeznaczone wyłącznie na cele związane z nieruchomością (zakup mieszkania, remont domu, itp.).
 
Ranking kredyt gotówkowy — na co zwracać uwagę?

Współcześnie nie musisz samodzielnie poszukiwać ofert banków i porównywać ich warunków, aby znaleźć dogodny kredyt. Dzięki temu oszczędzać czas i korzystasz z pomocy specjalistów z dziedziny finansów, przygotowujących rankingi. Wówczas jesteś pewien, że kredyt gotówkowy, który zaciągasz, jest rzeczywiście opłacalny i posiada konkurencyjne na rynku warunki. Ranking kredytów gotówkowych zawiera najlepsze oferty, z których obecnie możesz skorzystać. Jak zwykle bywa w takich zestawieniach, są one uporządkowane w kolejności od najkorzystniejszych kredytów do tych mniej korzystnych lub odwrotnie. Pamiętaj jednak, aby zapoznać się z najważniejszymi informacjami odnośnie do zobowiązania, jakim jesteś zainteresowany. Co odgrywa kluczową rolę w wyborze dogodnego kredytu gotówkowego w kwocie 15 tys. zł.?

W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na RRSO i wysokość oprocentowania. Są to najważniejsze kwestie, które musisz sprawdzić, aby zyskać pewność, że kredyt jest opłacalny. Najlepszy kredyt gotówkowy ranking będzie określał jako zobowiązanie z najniższym RRSO. Jest to wskaźnik, na który wpływ mają wszelkie opłaty, jakie poniesiesz w związku z kredytowaniem. Dodatkowo, pamiętaj, że im mniejsze oprocentowanie, tym lepiej dla Ciebie. Może zdarzyć się jednak, że dana oferta będzie posiadała niższe RRSO, ale większe oprocentowanie. Wówczas będzie to atrakcyjniejsze rozwiązanie niż takie, które posiada wysokie RRSO, ale małe oprocentowanie.

Warto także wziąć pod lupę wysokość miesięcznej raty, która może zmieniać się wraz ze zmianą czasu spłaty. W przypadku kwoty 15 tys. zł., możesz wybrać kilka konfiguracji z różnymi liczbami rat, dzięki czemu sprawdzasz, która opcja okaże się dla Ciebie najkorzystniejsza. Jeśli chcesz, aby miesięczna rata była jak najmniejsza, wybierz dłuższy okres kredytowania. Wzrośnie wówczas ogólny koszt kredytu, ale zostanie on rozłożony na dłuższy czas, więc nie odczujesz tego w miesięcznym budżecie. Jednak jeśli wiesz, że Twoje dochody umożliwiają bezproblemowe spłacenie większej raty, wybierz krótszy okres spłaty, co obniży całkowity koszt pożyczki.

Ranking kredytów gotówkowych 2020

•    KWOTA: 15 tys. zł.
•    OKRES SPŁATY: 12 MIESIĘCY

1.    Citi Handlowy — Pożyczka gotówkowa online dla Nowych Klientów

Z oferty mogą skorzystać wyłącznie Nowi Klienci, którzy nie brali wcześniej żadnych pożyczek czy kredytów w Citi Handlowym. Kredyt bez wychodzenia z domu, z wnioskowaniem online.

•    RRSO: 13,55%
•    Oprocentowanie: 7,19%
•    Prowizja: 3,00%
•    Miesięczna rata: 1338,18 zł
•    Kwota do spłaty; 16 058,22 zł

2.    Alior Bank kredyt gotówkowy — Pożyczka Internetowa

Kredyt bez wychodzenia z domu, o który możesz wnioskować przez internet.

•    RRSO: 3,00%
•    Oprocentowanie: 7,19%
•    Prowizja: 3,00%
•    Miesięczna rata: 1 338,18 zł
•    Kwota do spłaty: 16 058,22 zł.

KWOTA: 15 tys. zł.
OKRES SPŁATY: 24 miesiące

3.    Citi Handlowy — Pożyczka gotówkowa online dla Nowych Klientów bez wychodzenia z domu

•    RRSO: 10,61%
•    Oprocentowanie: 7,19%
•    Prowizja: 3,00%
•    Miesięczna rata: 639,06 zł
•    Kwota do spłaty: 16 633,55 zł

4.     Alior Bank  — Pożyczka Internetowa bez wychodzenia z domu

•    RRSO: 10,61%
•    Oprocentowanie: 7,19%
•    Prowizja: 3,00%
•    Miesięczna rata: 693,06 zł
•    Kwota do spłaty: 16 633,55 zł.

Jak widać, przy różnych okresach spłaty, zmienia się nie tylko wysokość miesięcznej raty, ale również całkowity koszt kredytu. To od Ciebie zależy, czy wolisz wybrać kredyt, który będzie najtańszy i płacić mniej rat w większej kwocie, czy wiesz, że budżet pozwoli Ci wyłącznie na dłuższy okres spłaty i niższą ratę.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design