Kolejny lokal franczyzy Gruby Benek już otwarty

Data dodania: 8 kwietnia 2024
Kategoria:

W Starogardzie Gdańskim ruszyła pierwsza w tym mieście pizzeria ogólnopolskiej sieci Gruby Benek. W ofercie króluje charakterystyczna dla marki, autorska pizza w amerykańskim stylu, a także BenBurgery, BenKury, BenPasty i wiele innych.

Otwarcie tego lokalu cieszy nas szczególnie – to trzeci lokal jednego z naszych wieloletnich franczyzobiorców. Rozwój swojego biznesu w ramach naszej sieci potwierdza fakt, że Gruby Benek to dobra inwestycja, którą można prowadzić, nie będąc cały czas obecnym w lokalu. Podstawą jest jednak zaangażowanie franczyzobiorcy oraz korzystanie z narzędzi jakie daje sieć, np. program sprzedażowy. Nasz koncept jest w pełni policzalny i pozwala na bieżące kontrolowanie działalności lokalu przez franczyzobiorcę. Przestronny lokal przy ul. Hallera 11, to miejsce idealne na spotkania ze znajomymi, rodzinne obiady czy romantyczne kolacje - mówi Natalia Kępka, Członek Zarządu sieci Gruby Benek.

O sieci pizzerii Gruby Benek

Gruby Benek to ogólnopolska sieć pizzerii zrzeszająca ponad 40 lokali prowadzonych przez niezależnych Partnerów w ramach rozwijanego przez markę systemu franczyzowego. Podstawą oferty lokali sieci jest wyjątkowa, autorska pizza w amerykańskim stylu, którą wyróżnia puszyste ciasto o unikatowej recepturze i smaku, innowacyjna technologia wypieku i najwyższej jakości składniki. Uzupełnieniem oferty są świetne BenBurgery z kotletami ze 100% wołowiny i BenKura, czyli pyszne, smażone kawałki kurczaka w autorskiej panierce.

Atrakcyjna oferta asortymentowa dla klientów, unikatowe receptury, nowoczesne zaplecze technologiczne oraz pełna standaryzacja wszystkich obszarów funkcjonowania lokali dają pizzeriom Gruby Benek przewagę konkurencyjną, dzięki której z marka z powodzeniem działa na rynku gastronomicznym od ponad 20 lat. Nowoczesne rozwiązania wprowadzane w zakresie wystroju lokalu, technologii produkcji, marketingu i przede wszystkim oferty dla gości zapewniają stały i dynamiczny rozwój sieci.

System franczyzowy Gruby Benek, który pozwala na otwarcie własnego lokalu w ramach sieci to pomysł dla osób niezależnych i przedsiębiorczych, zmęczonych pracą na cudzy sukces. Siła ogólnopolskiej sieci ze sprawdzonym know-how i ogromnym doświadczeniem w branży pozwalają ograniczyć ryzyko związane z rozpoczynaniem własnej działalności. Profesjonalne wsparcie specjalistów z centrali Grubego Benka, atrakcyjne warunki współpracy z dostawcami oraz elastyczność rozwiązań biznesowych dają partnerom sieci pewność i bezpieczeństwo w prowadzeniu własnej działalności.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: od 120 000 zł (w zależności od metrażu i stanu lokalu).
  • Opłata wstępna: od 5 000 zł
  • Opłata bieżąca: od 1600 zł
  • Opłata marketingowa: 300 zł

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design