Nowy sklep GRENE w Szczecinku już otwarty

Data dodania: 22 lutego 2012
Kategoria:
Sklep_Grene_Front_small

W środę 22 lutego uruchomiony został pierwszy franczyzowy sklep rolniczo-techniczny GRENE.

Jest to nowy etap rozwoju dla sieci sklepów rolniczo-technicznych. Dotychczas wszystkie sklepy z logo GRENE były własnością spółki – dzisiaj w celu dopasowania do potrzeb rynku wdrożony został system franczyzowy, który pozwala na otwieranie nowych sklepów w sieci poprzez przedsiębiorców prowadzących działalność handlową na licencji GRENE. Dzięki „know-how” zbudowanemu w trakcie wieloletniego rozwoju sklepów rolniczych, Franczyzobiorca może rozpocząć swoją działalność pod znaną marką, która zapewnia mu pewny start i zaplanowaną drogę rozwoju własnego biznesu.

Właścicielką sklepu w Szczecinku jest Pani Marzena Nowacka, która z niezawodnym wsparciem męża i dwoma pracownikami zamierza dynamicznie wejść na szczecinecki rynek rolniczy z szeroką ofertą GRENE, skierowaną w pierwszej kolejności do rolników, warsztatów mechanicznych, zakładów przemysłowych, majsterkowiczów, a nawet amatorów ogródków. W sklepie można zaopatrzyć się przede wszystkim w części do ciągników i maszyn rolniczych polskich jak i zagranicznych, artykuły do transmisji mocy (pasy, wałki PTO), artykuły do hodowli zwierząt, akcesoria i urządzenia hydrauliki siłowej, artykuły gospodarcze i warsztatowe, markową odzież roboczą GRENE, a nawet zabawki rolnicze renomowanych firm.

Dzięki szerokiej współpracy GRENE z blisko 1000 dostawcami z Polski i całego świata sklep w Szczecinku będzie mógł realizować zamówienia swoich klientów na bardzo specyficzne części do ciągników i maszyn. Poza standardową ofertą sklepu rolniczo-technicznego Państwo Nowaccy będą prowadzić doradztwo w zakresie ubezpieczeń rolniczych.

Sklep będzie działał na 200 metrowej powierzchni, która została zorganizowana wg wszelkich standardów GRENE i przy użyciu elementów wizualizacji wewnętrznej i zewnętrznej używanej w całej sieci. Różni się on tylko od pozostałych 87 sklepów w sieci tylko tym, że zarządza nim prywatna firma Agrotnom ze Szczecinka, która w procesie weryfikacji do systemu franczyzowego GRENE spełniła wszystkie warunki na „piątkę z plusem”. Wszystkich klientów z okolic Szczecinka zapraszamy do odwiedzenia nowego sklepu, a Państwu Nowackim życzymy wielu sukcesów i spełnienia oczekiwań rolników z tego terenu.

Źródło: Grene

Zobacz nasz katalog sieci franczyzowych i sprawdź która franczyza będzie dla Ciebie najkorzystniejsza.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design