Nowa franczyza the White Bear Coffee w Kaliszu

Data dodania: 17 listopada 2023
Kategoria:

The White Bear Coffee w Kaliszu to piąta w tym roku kawiarnia otwarta pod szyldem białostockiej sieci franczyzowej. W sumie na mapie kraju jest już czternaście Miśkowych lokali, a w najbliższych tygodniach pojawi się też kolejny – tym razem w Łomży.

–Cieszymy się, że nasza marka będzie bardziej obecna w województwie wielkopolskim i poza Ostrowem Wielkopolskim, mieszkańcy tej części kraju będą mogli odwiedzić Miśka także w Kaliszu. To ponad stutysięczne miasto jest dla nas ważne również ze względu na fakt, że koncept the White Bear Coffee został stworzony właśnie z myślą o mniejszych i średnich miejscowościach. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta zyska uznanie tamtejszych gości, a lokal szybko zyska popularność – mówi Marcin Zalewski, współwłaściciel sieci.

Otwarcie nowego punktu odbyło się w sobotę 21 października. W tym dniu goście mogli wypić kawę 50% taniej. Bariści zachęcali ich także do zapisania się do misiowego newslettera i ściągnięcia aplikacji mobilnej z programem lojalnościowym, w którym zdobyte punkty za każde zamówienie można później wymieniać na złotówki.

–To nasza druga kawiarnia otwarta pod szyldem the White Bear Coffee. Rozwijając pierwszy lokal w Ostrowie Wielkopolskim, zobaczyliśmy, jak duże jest zapotrzebowanie na tego typu miejsca – z dobrą kawą, w tym kawą przelewową, świetną atmosferą i nowoczesną ofertą, zgodną z najnowszymi trendami speciality coffee. Stąd nasza decyzja o skalowaniu biznesu właśnie we franczyzie – mówi Marcin Zaradny, współwłaściciel kawiarni z Kalisza.

Sieć the White Bear Coffee powstała w 2019 r. w Białymstoku i liczy obecnie 14 lokali. Franczyza oferuje jeden model współpracy dla nowych franczyzobiorców oraz trzy dodatkowe (okno, riksza i point) dla obecnych partnerów sieci. Jej właściciele prowadzą także rzemieślniczą palarnię kawy, sklep stacjonarny i sklep internetowy.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram