Jasmine Spa z ofertą franczyzy

Data dodania: 16 sierpnia 2023
Kategoria:

Pierwszy salon Jasmine Spa wystartował wraz z początkiem… pandemii. Nie przeszkodziło to jednak jego właścicielom w rozwijaniu swojego biznesu. Dziś jest to już sieć licząca cztery salony własne, która do współpracy zaprasza też osoby chcące otworzyć taką placówkę na zasadzie franczyzy.

Początki sieci sięgają 2020 roku, kiedy to został otwarty pierwszy salon w Katowicach. Celem, który przyświecał jego założycielce, pani Ewie Ludydze było stworzenie oferty kompleksowej odnowy biologicznej. Miała być ona skierowana do osób związanych ściśle ze sportem i regularnie dbających o swoje zdrowie. Jasmine Spa miało się wyróżniać przede wszystkim wysoką jakością i skutecznością oferowanych masaży.

Właśnie w pandemii okazało się, jak wielkie jest zainteresowanie tego typu masażami i jak spora jest luka na rynku. Nasi klienci do nas wracają. Nasz sukces oparty jest na setkach zadowolonych klientów, którzy widzą realne korzyści zdrowotne naszych masaży i czują się dobrze zaopiekowani – mówi Ewa Ludyga, założycielka sieci Jasmine Spa.

Aktualnie sieć tworzą cztery salony własne: w Katowicach, Sosnowcu, Częstochowie i Bielsku-Białej. W planach jest otwarcie trzech kolejnych placówek własnych. Toczą się też zaawansowane rozmowy z potencjalnymi franczyzobiorcami.

Mamy za sobą wiele lat działalności w biznesie, podczas których zebraliśmy ogromne doświadczenie w zakresie zarządzania firmą, prowadzenia salonów, a także sprowadzania pracowników oraz organizacji bieżącej pracy spa. Nasze doświadczenie zamykamy w pigułce i przekazujemy franczyzobiorcy, jednocześnie oferując mu pełne wsparcie na każdym z etapów inwestycji. Dlatego też nie jest ważne, by taki przedsiębiorca miał doświadczenie w tej branży. Wszystkiego go nauczymy – zapewnia Ewa Ludyga. Podkreśla jednocześnie, że kluczowym założeniem sieci jest to, by każda placówka franczyzowa oferowała usługi na najwyższym poziomie, tak jak jednostki własne.

Kwota inwestycji w otwarcie salonu Jasmine Spa uzależniona jest od tego, czy franczyzobiorca ma już lokal (własny lub wynajęty), a także od zakresu remontu i dostosowania lokalu do wymogów sieci. Szacunkowa kwota potrzebna na start to ok.150 tys. zł. W zależności od lokalizacji na zwrot można liczyć już po ok. 6-12 miesiącach działalności.

Salony Jasmine Spa mogą powstać zarówno w większych, jak i mniejszych miejscowościach. Według informacji podawanych przez sieć, salon powinien udostępniać jedno stanowisko do zabiegów w przeliczeniu na 12 tys. mieszkańców. Jeśli w danej miejscowości jest ich więcej, to również stanowisk powinno być proporcjonalnie więcej.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 80 000 - 150 000 tys. zł
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: brak
  • Opłata marketingowa: do ustalenia

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design