Franczyza Fit Cake nabiera tempa

Data dodania: 11 stycznia 2024
Kategoria:

Okres intensywnego wzrostu, dynamicznej, międzynarodowej ekspansji oraz wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań - tak w wielkim skrócie można podsumować rok 2023 w sieci nie-cukierni Fit Cake.

Rozwój naszej sieci to nie tylko liczby i lokalizacje, to przede wszystkim misja inspiracji do podejmowania świadomych wyborów żywieniowych. Nasza marka staje się symbolem aktywnego, zdrowego stylu życia, przekraczając granice tradycyjnego podejścia do cukiernictwa – mówi Rafał Kościuk, właściciel marki.

Franczyza Fit Cake zakłada ambitny plan otwarcia 150 nowych lokali w okresie od 2023 do 2026 roku. Ten dynamiczny rozwój jest jedynie przedsmakiem długofalowego celu, którym jest osiągnięcie imponującej liczby 300 punktów do 2030 roku. Co więcej, 10% z tej liczby stanowić będą lokalizacje zagraniczne, co podkreśla globalny charakter i międzynarodowy zasięg marki.

Fit Cake nieustannie dąży do tego, aby każdy lokal był nie tylko miejscem, w którym można delektować się zdrowymi i smacznymi deserami, ale także przestrzenią, która oddaje charakter danego regionu. Planowany rozwój w lokalizacjach zagranicznych to nie tylko ekspansja biznesu, ale również szansa na dzielenie się naszym podejściem do zdrowego stylu życia na skalę globalną – mówi Rafał Kościuk.

Nowy poziom płatności

Fit Cake wprowadził rewolucyjne płatności spojrzeniem, wdrożone przez PayEye – tp pierwsze tego typu rozwiązanie na świecie. To innowacyjne narzędzie umożliwia płatności jednym spojrzeniem, eliminując potrzebę noszenia portfela czy telefonu.

-Wprowadzenie biometrycznych płatności to dla nas nie tylko nowoczesne podejście do obszaru finansowego, ale również wyraz troski o indywidualne potrzeby i oczekiwania klientów. Fit Cake nieustannie rozwija się w oparciu o najnowsze technologie, aby dostarczać klientom nie tylko zdrowych, ale i innowacyjnych doświadczeń gastronomicznych. Nasze biometryczne płatności spojrzeniem są wyrazem naszego zobowiązania do tworzenia przyszłościowej, bezpiecznej i wygodnej przestrzeni dla wszystkich naszych klientów – mówi Rafał Kościuk.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 22 000 zł netto + koszt remontu i wyposażania kawiarni w zależności od stanu lokalu
  • Opłata wstępna: zgodnie z wybranym pakietem FLEX
  • Opłata bieżąca: ustalana indywidualnie lub stała kwota 800 zł netto za markę FIT CAKE przy uwzględnieniu płatności terminowych zgodnie z 14 dniowym terminem płatności
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design