Format bistro zyskuje na popularności

Autor: Redakcja
Data dodania: 10 lutego 2017
Kategoria:
Foto: Kurt Scheller Bistro

Na polskim rynku gastronomicznym rozwija się nowa sieć franczyzowa Kurt Scheller Bistro. To propozycja dla tych, którzy chcą mieć własny lokal w formacie bistro, ale nie wiedzą od czego zacząć.

Franczyzodawca planuje, że do końca 2017 roku w ramach tego konceptu będzie działać około 10 lokali i aktywnie rekrutuje partnerów. Franczyza to główny kierunek rozwoju tej marki.

Nawiązując współpracę z Kurt Scheller Bistro franczyzobiorcy otrzymują m.in. pełne know-how, propozycję lokalizacji w miejscach o dużym przepływie klientów, wsparcie w procesie adaptacji i modernizacji lokalu, gotowe receptury dań oraz jednolitą organizację zasad sprzedaży i obsługi klienta.

Katarzyna Rutkowska, project manager Kurt Scheller Bistro zaznacza, że zainteresowanie otwarciem franczyzowego lokalu jest duże. Jednak celem marki nie jest pozyskanie jak największej liczby franczyzobiorców a nawiązanie współpracy z odpowiedzialnym partnerami.

W przypadku lokalu po innej gastronomii, wymagającego niewielkich nakładów finansowych minimalny koszt inwestycji potrzebny do otwarcia franczyzowej restauracji Kurt Scheller Bistro wynosi 50 tys. zł. Natomiast wybudowanie nowego lokalu może zamknąć się w kwocie 150 - 300 tys. zł.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram