Faktoria Win świętuje okrągłe urodziny

Data dodania: 9 maja 2023
Kategoria:

Grupa Eurocash sukcesywnie rozwija koncept Faktoria Win, który obecnie jest dostępny w ponad 8 000 miejscach w Polsce, w tym w sklepach i restauracjach. Z okazji urodzin marki, Faktoria Win organizuje konkurs dla przedsiębiorców z atrakcyjnymi nagrodami.

Dziesięć lat na rynku

Od debiutu na rynku w 2013 roku, Faktoria Win znacząco się rozwinęła. Pierwszy regał marki stanął w sklepie w Częstochowie, a dziś marka liczy 5 739 regałów w całej Polsce. Przez dekadę sprzedano 74 miliony butelek wina, co świadczy o pozytywnym przyjęciu koncepcji przez sklepy i ich klientów.

Nowe rozwiązania i ekspansja

W 2022 roku marka dodała 700 nowych regałów. Dla mniejszych sklepów opracowano ,,półki w półce”, umożliwiające ekspozycję wina na ograniczonej przestrzeni, co zastosowano już w 1400 lokalizacjach. Faktoria Win jest też dostępna w 1000 restauracji i hoteli, gdzie zastosowano wineparing, ułatwiający klientom dobór wina do dań.

Unikalny koncept Faktorii Win

Faktoria Win wyróżnia się na rynku dzięki unikalnemu podejściu do prezentacji i sprzedaży wina. Regały z winem są starannie zorganizowane tematycznie i według nut smakowych, co ułatwia klientom wybór i zwiększa ich satysfakcję z zakupów. Marka dynamicznie poszukuje nowych rozwiązań, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom rynku.

Innowacje i łatwa nawigacja

Faktoria Win oferuje klientom łatwą nawigację i wyjątkową ekspozycję produktów. Jako pierwsi na rynku wprowadzili regał elektroniczny, który po wypełnieniu ankiety przez klienta sugeruje odpowiednie wina.

Konkurs jubileuszowy

Z okazji 10-lecia marki ogłoszono konkurs dla przedsiębiorców, w którym można wygrać regały Faktorii Win wraz z pełnym asortymentem win. Do zdobycia jest 10 regałów dla nowych partnerów oraz 10 pełnych zatowarowań dla obecnych. Konkurs trwa do 31 maja, a szczegóły dostępne są na stronie www.twojafaktoriawin.pl.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design