Webinar Pizza Hut: Silny biznes restauracyjny w dobie pandemii

Data dodania: 11 lutego 2021
Kategoria:
Foto: Webinar Pizza Hut

Foto: Webinar Pizza Hut

Masz w planach założenie własnej restauracji lub już prowadzisz działalność gastronomiczną i poszukujesz praktycznych wskazówek, jak poradzić sobie z wyzwaniami pandemii? Już w nadchodzący wtorek, 16 lutego o godzinie 10:00, odbędzie się darmowy webinar organizowany przez Pizza Hut, zatytułowany „Silny biznes restauracyjny w dobie pandemii”. Podczas wydarzenia eksperci z Pizza Hut podzielą się strategiami, które przyczyniły się do utrzymania mocnej pozycji marki na rynku w tych trudnych czasach.

Prelegenci omówią również możliwości współpracy franczyzowej z Pizza Hut. Link do formularza rejestracyjnego na webinar znajduje się na stronie: https://pizzahut.clickmeeting.com/322542975/register

Wyzwania pandemii dla branży gastronomicznej i jak im sprostać?

Sektor gastronomiczny stanął przed poważnymi wyzwaniami związanymi z pandemią koronawirusa, szczególnie od marca 2020 roku, kiedy to branża musiała stawić czoła kolejnym ograniczeniom i zamknięciom. W reakcji na te wyzwania, AmRest, operator m.in. sieci restauracji Pizza Hut w Polsce, organizuje webinar, w ramach którego specjaliści marki przekażą praktyczne wskazówki dotyczące prowadzenia działalności gastronomicznej w czasach pandemii. Webinar będzie również okazją do omówienia strategii rozwoju Pizza Hut, ochrony miejsc pracy i wykorzystywania nowych kanałów sprzedaży. Ponadto, zaplanowano część poświęconą współpracy z franczyzobiorcami, w tym omówienie zasad współpracy w ramach franczyzy AmRest oraz korzyści płynących ze współpracy z marką.

Prelegenci webinaru

W wydarzeniu wezmą udział:

  • Damian Rybak, Dyrektor Franczyzy Pizza Hut odpowiedzialny za rynki europejskie w AmRest
  • Jarek Orłowski, Dyrektor Operacyjny Pizza Hut na rynek polski
  • Maciej Buba, Dyrektor Innowacji Cyfrowych marki Pizza Hut na rynkach europejskich w AmRest

FORMULARZ REJESTRACYJNY I AGENDA SPOTKANIA DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE: https://pizzahut.clickmeeting.com/322542975/register

O AmRest

AmRest Holdings SE to czołowy europejski operator restauracyjny, zarządzający sieciami znanych marek w 26 krajach. Firma prowadzi ponad 2300 restauracji pod franczyzami takich marek jak Burger King, KFC, Pizza Hut, Starbucks, a także własnymi markami, w tym Sushi Shop, La Tagliatella, Bacoa i Blue Frog. AmRest posiada również w swoim portfolio wirtualne marki, takie jak Moya Misa, Eats Fine, Oi Poke, Lepieje i Sushi Tone, które są częścią głównej marki Food About.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design