Sizeer i 50 style mają nowego właściciela

Autor: Redakcja
Kategoria:

JD Sports Fashion, spółka notowana na giełdzie w Londynie, poinformowała o zawarciu warunkowej umowy nabycia 60 procent akcji spółki Marketing Investment Group SA, która jest właścicielem sieci Sizeer i 50 style rozwijanych we franczyzie.

- To jest ekscytujące przejęcie dla JD, które będzie dalej opierać się na sukcesie naszej międzynarodowej strategii rozwoju, rozszerzając naszą działalność na Europę Środkową i Wschodnią - powiedział prezes JD Sports, Peter Cowgill.

- Na przestrzeni lat obserwowaliśmy i podziwialiśmy rozwój MIG i jesteśmy przekonani, że połączenie ich wysoce doświadczonej i kompetentnej kadry zarządzającej z wiedzą ekspercką zespołu kierowniczego JD, zapewni grupie mocne fundamenty umożliwiające optymalizowanie możliwości w regionie. Z niecierpliwością czekamy na zamknięcie transakcji i powitanie zespołu MIG w grupie – dodał Cowgill.

Marketing Investment Group od 30. lat aktywnie działa w branży retail fashion i zarządza rozwijającą się siecią ponad 180 salonów Sizeer, 19 salonów Timberland, ponad 150 sklepów 50 style, 17 salonów Symbiosis, 9 sklepów duobrandów Umbro i Lotto.

Zobacz nasz katalog sieci franczyzowych i upewnij się która franczyza będzie dla Ciebie najlepsza.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram