Sizeer i 50 style mają nowego właściciela

Data dodania: 19 marca 2021
Kategoria:

JD Sports Fashion, firma notowana na giełdzie londyńskiej, ogłosiła zawarcie warunkowej umowy kupna 60 procent udziałów spółki Marketing Investment Group SA, będącej właścicielem sieci Sizeer i 50 style, rozwijanych na zasadzie franczyzy.

  • To przejęcie jest dla JD ekscytującym posunięciem, które pozwoli nam kontynuować sukces naszej strategii rozwoju na arenie międzynarodowej, poszerzając nasze operacje na Europę Środkową i Wschodnią - stwierdził prezes JD Sports, Peter Cowgill.
  • Przez lata śledziliśmy i podziwialiśmy rozwój MIG. Jesteśmy przekonani, że ich wysoce doświadczona i kompetentna kadra zarządzająca, połączona z wiedzą naszego zespołu kierowniczego w JD, stworzy solidne podstawy umożliwiające wykorzystanie potencjału w regionie. Z niecierpliwością oczekujemy na finalizację transakcji i przyjęcie zespołu MIG do naszej grupy – dodał Cowgill.

Marketing Investment Group od 30 lat jest aktywnym podmiotem w branży modowej. Zarządza rosnącą siecią ponad 180 salonów Sizeer, 19 salonów Timberland, ponad 150 sklepów 50 style, 17 salonów Symbiosis oraz 9 sklepów duobrandów Umbro i Lotto.

Zapoznaj się z naszym katalogiem sieci franczyzowych i sprawdź, która franczyza będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design