Perfect Look Clinic chce się rozwijać i szuka franczyzobiorców

Data dodania: 5 czerwca 2023
Kategoria:

Sieć Perfect Look Clinic ma już ponad 70 salonów w całej Polsce, a docelowo widzi miejsce nawet na ok. 400 takich placówek. Na rynku salonów urody w naszym kraju wciąż zdecydowanie dominują salony niezależne, tymczasem działalność w ramach sieci niesie ze sobą szereg korzyści.

Przewidujemy, że wzrostowy trend na polskim rynku sektora beauty będzie się utrzymywał w najbliższych latach. Jednocześnie rynek przechodzi istotne transformacje od strony zarówno portfela usług, jak i sposobu ich sprzedaży. W Polsce jest kilkadziesiąt tysięcy niezależnych salonów kosmetycznych i jedynie kilkaset zrzeszonych w ramach sieci. To stwarza dużą szansę dla naszego modelu biznesowego – mówi Joanna Nowacka, manager ds. rozwoju sieci Perfect Look Clinic.

W ramach sieci działa obecnie 71 salonów, w tym 62 franczyzowe. To zapewnia Perfect Look Clinic pozycję jednej z większych sieci salonów urody na polskim rynku. Plany są jednak dużo bardziej ambitne. Jak ujawnia Joanna Nowacka, w perspektywie najbliższych 3 lat sieć chce dotrzeć do liczby 150-200 salonów. - Docelowo widzimy w Polsce miejsce na ok. 400 gabinetów w ramach podstawowego modelu. Zapewni to wysoką dostępność sieci PLC dla mieszkańców całego kraju. Nasza idea jest taka, by każda Polka i każdy Polak w ciągu kilkunastu minut mogli dotrzeć do salonu – wyjaśnia.

W związku z tym sieć Perfect Look Clinic jest otwarta na współpracę z kolejnymi franczyzobiorcami. Szuka przede wszystkim osób przedsiębiorczych, zaangażowanych, chcących się rozwijać i prowadzić własną działalność. Nie wymaga doświadczenia w branży. Perfect Look Clinic oferuje franczyzobiorcom pomoc na każdym etapie prowadzenia biznesu, zarówno przed otwarciem salonu, jak i w trakcie jego codziennego funkcjonowania. Franczyzodawca wspiera również przyszłych partnerów poszukiwaniu odpowiedniej lokalizacji.

Wkład własny niezbędny do otwarcia salonu to ok. 55 tys. zł plus koszty remontu lokalu (zależne od jego wielkości i stanu). Na zwrot z inwestycji można liczyć w ciągu 1-1,5 roku.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design