Nowości we franczyzie - UVC-MED to więcej niż ochrona!

Data dodania: 29 kwietnia 2020
Kategoria:
Foto: Nowości we franczyzie - UVC-MED

Foto: Nowości we franczyzie - UVC-MED

UVC-MED jest jedynym polskim producentem urządzeń do dezynfekcji i sterylizacji metodą UV, których zadaniem jest dezynfekcja i oczyszczanie powietrza, oraz wszelkich powierzchni na co kładziony jest olbrzymi nacisk w przestrzeni publicznej w ostatnim czasie.

Produkty UVC-MED zapewniają bezpieczeństwo i ochronę zdrowia oraz są op-tymalne do skutecznego niszczenia grzybów, pleśni, oraz wirusów w tym COVID-19. Urządzenia producenta są skuteczne i bezpieczne co potwierdza min. atest narodowego instytutu zdrowia publicznego.

Jest to idealne rozwiązanie dla placówek medycznych, biur, sklepów-zwłaszcza wielkopowierzchniowych, siłowni, banków, placówek pocztowych oraz miejsc branży gastronomicznej i hotelarskiej.
Obecnie UVC-MED jest na etapie poszukiwania firm do współpracy na zasadach franczyzy, które będą świadczyć na własną rękę usługi dezynfekcji i sterylizacji pomieszczeń przekazanymi urządzeniami.
Producent oferuje bardzo dobre warunki na start, nie pobiera opłaty wpisowej tylko kaucje i przekazuje klientowi 2 szt urządzeń, umowa podpisywana jest na okres 18 miesięcy i pobierana jest co miesiąc opłata franczyzowa.
Franczyzodawca zapewnia szkolenie z obsługi urządzeń potwierdzone certy-fikatem, wysokiej jakości sprzęt i obsługę serwisową.

UVC-MED zaprasza serdecznie do współpracy firmy które chcą się przyłączyć do nowej, pierwszej tego typu franczyzy na rynku lub zakupić produkt. Wszelkie zapytania proszę kierować do Sebastiana Fryze, email: s.fryze@uvc-med.pl

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design