Mobilna flota Lodziarzy wyrusza na szlak

Data dodania: 24 czerwca 2019
Kategoria:
Foto: Mobilna flota

W parkach i na skwerach, w centrach miast i przy plażach – designerskie wózki, riksze i ice-trucki Wytwórni Lodów Polskich „u Lodziarzy” ponownie ruszyły w Polskę. Podlaska, mobilna flota już drugi rok z rzędu przyciąga uwagę klientów i całej lodowej branży.

Tego lata riksze Lodziarzy spotkamy m.in w Białymstoku, Gdyni, Lidzbarku, Lublinie, Tykocinie, Łodzi, Płonce Kościelnej, Szczawnie Zdrój, Rawie Mazowieckiej, Ustce, a także... na własnej imprezie!
– Niektóre riksze ukierunkowane są na działalność eventową, co oznacza, że można je wynająć jako atrakcję na wesele, imprezę firmową, osiedlowy piknik czy uroczystość rodzinną – tłumaczy Magdalena Kwiatkowska. – Naturalne lody w różnych smakach, serwowane z designerskiego wózka, to ciekawy akcent, który zawsze spotyka się z dużym zainteresowaniem zaproszonych gości. To nowatorskie rozwiązanie z powodzeniem może zastąpić nam słodki stół czy tradycyjny deser, szczególnie w gorące dni, kiedy wszyscy szukają ochłodzenia.  

Ale mobilna flota Lodziarzy to nie tylko riksze i wózki – w podlaskich i pomorskich miejscowościach, a także w Giżycku grasują trzy retro ice-trucki, zwane przez ich właścicieli „belmondziakami”. To zaadaptowane do współczesnych wymogów kultowe, stare Citroëny, które służyły kiedyś jako samochody robocze. – Lody kupowane z ice-trucków to kwintesencja wakacji. Nie ma chyba człowieka, w którym nie wzbudzałyby one pozytywnych emocji. Ich retro styl przyciąga wzrok, a klienci – ci mali i ci całkiem duzi – fotografują je z każdej strony. To właśnie przez ich niepowtarzalny design „belmondziaki” zapraszane są także jako ozdoba dużych imprez – tłumaczy Magdalena Kwiatkowska.

W tym sezonie Lodziarzy można spotkać w sumie aż w 98 lokalizacjach w całej Polsce. Sieć, oprócz ciekawych smaków, przygotowała dla swoich klientów także specjalną aplikację mobilną. Dzięki niej podczas spaceru lub wakacji w prosty sposób odszukamy najbliższą lodziarnię Wytwórni. Znajdziemy w niej również kupony promocyjne oraz opisy wszystkich smaków. Aplikacja „u Lodziarzy” dostępna jest na telefony z systemem Android oraz iOS.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design