Lawina otwarć w Biesiadowo

Autor: Redakcja
Data dodania: 12 maja 2017
Kategoria:
Foto: Biesiadowo
Lawina otwarć w Biesiadowo

Franczyzowa sieć pizzerii Biesiadowo pochwaliła się nowymi lokalami w czterech miastach.

W ostatnim czasie do sieci dołączyły pizzerie w Rudzie Śląskiej, Warce, Ełku i Kaliszu. Ku końcowi zmierzają także prace remontowe nowego lokalu Biesiadowo w Strzelinie. Z kolei, na początku wakacji planowane jest otwarcie w Nowym Targu.

– Sieć rośnie w siłę. Jest nas coraz więcej, a otwarcia naszych lokali są jednymi z najbardziej wyczekiwanych nowości gastronomicznych wśród lokalnych mieszkańców. Obserwujemy coraz większą rozpoznawalność marki Biesiadowo. Nasze pizzerie to miejsca budzące pozytywne emocje. Kojarzą się z dobrym jedzeniem, zabawą i ciepłym klimatem – mówi Paulina Pacholczyk z firmy Wojtex, w której portfolio znajduje się marka Biesiadowo.

Biesiadowo to jedna z największych sieci pizzerii w Polsce. W najnowszym rankingu Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych marka zajęła 8. miejsce na liście 15. największych systemów franczyzowych (źródło: Raport ARSS, Franczyza w gastronomii 2016).

Pod koniec 2016 roku pod tym szyldem działało 113 lokali (13 zostało otwarto w ub.r.). Minimalna kwota potrzebna na otwarcie pizzerii Biesiadowo wynosi 42 tys. zł. Franczyzodawca zapewnia swoim partnerom pełne wsparcie zarówno podczas otwierania lokalu, jak i dalszego prowadzenia działalności.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram