Komfort stawia na rozwój

Data dodania: 10 lutego 2021
Kategoria:
Foto: Komfort

W sklepach Komfort można znaleźć już nie tylko drzwi i podłogi, ale także artykuły do wykończenia łazienek, kuchni, a nawet meble. Coraz szersza oferta pojawia się w kolejnych placówkach sieci. Przybywa też nowych sklepów.

– Rok 2020 był pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji. Nagłe decyzje rządu związane z ograniczeniem handlu w centrach handlowych były dla nas wyzwaniem. Kolejną trudnością było zamknięcie lub spowolnienie produkcji u niektórych zagranicznych dostawców. Mimo tych przeciwności nasza firma prężnie działała i cały czas stawiała na rozwój – mówi Marta Parafińska, menedżer ds. franczyzy w sieci Komfort. – W ubiegłym roku zakończyliśmy 13 inwestycji związanych z siecią naszych sklepów. Otworzyliśmy kilka zupełnie nowych lokalizacji oraz rozbudowaliśmy sklepy o nowe kategorie produktowe – dodaje.

W ubiegłym roku do sieci dołączyło dwóch nowych franczyzobiorców. Dodatkowo trzy sklepy franczyzowe zostały przebudowane, tak aby mogły wyeksponować szerszy asortyment z segmentu łazienek i mebli. W 2021 roku Komfort zamierza wprowadzić nowe kategorie produktowe do większości istniejących już sklepów zarówno własnych, jak i franczyzowych. Obecnie prowadzone są rozmowy z franczyzobiorcami na temat rozbudowy ich sklepów o kategorie łazienkowe oraz meblowe i ustalany jest grafik prac związanych z przebudową.

Komfort poszukuje franczyzobiorców w miejscowościach powyżej 30 tys. mieszkańców w różnych regionach Polski. Przez cały okres trwania umowy zespół franczyzowy sieci jest w stałym kontakcie z partnerami. Zapewnia wsparcie w obszarze operacji, szkoleń oraz promocji i marketingu. Dodatkowym atutem modelu współpracy z tą siecią jest zarządzanie towarem i zapasem z poziomu centrali. Sieć Komfort liczy obecnie ponad 150 sklepów, w tym 58 franczyzowych.

– Jak pokazał rok 2020, branża wykończenia wnętrz jest stabilna i na pewno ta stabilizacja przełożyła się na duże zainteresowanie naszą firmą wśród potencjalnych kandydatów na franczyzobiorców. Już dziś mamy zaplanowane otwarcia trzech kolejnych sklepów franczyzowych na pierwszy kwartał 2021 roku – mówi Marta Parafińska.

ZOBACZ wizytówkę FRANCZYZA DEPOZYTOWA KOMFORT w katalogu franczyzy serwisu franczyzawpolsce.pl. Uzupełnij formularz zgłoszeniowy jeżeli jesteś zainteresowany współpracą.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: od 95 000 zł netto
  • Opłata wstępna: od 95 000 zł netto
  • Opłata bieżąca: brak
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram