Franczyza KOMFORT

Informacje podstawowe

Rodzaj sieci
franczyzowa
Zasięg sieci
międzynarodowy
Jednostki własne
92
Jednostki franczyzowe
69

Finanse

Minimalna kwota
od 95 000 zł netto
Opłata wstępna
od 95 000 zł netto
Opłata bieżąca
brak
Opłata marketingowa
brak

Kontakt

Osoba kontaktowa
Marta Parafińska, Menedżer ds. Franczyzy
Numer telefonu
885 984 628
Ulica
ul. Srebrzyńska 14
Miasto
91-074 Łódź

Opis systemu

Charakterystyka systemu

Sklepy KOMFORT S.A. to polska firma z tradycją, działająca na rynku od 1992 roku i będąca liderem w branży podłóg. Firma łączy wieloletnie doświadczenie rynkowe z najlepszymi europejskimi trendami pod względem produktów i formatu sklepu. Dziś oferta obejmuje nie tylko starannie dobraną kolekcję paneli podłogowych, podłóg drewnianych, wykładzin i dywanów, ale także drzwi oraz pełną ofertę do łazienek oraz kuchni, a ostatnio poszerzyła się o kolekcję mebli, artykuły dekoracyjne i oświetlenie.

Wieloletnie doświadczenie KOMFORT we współpracy biznesowej, wypracowane mechanizmy i wiedza o rynku pozwoliła stworzyć bezpieczny i rentowny model franczyzowy.

Bezpieczeństwo modelu franczyzowego KOMFORT polega na tym, że towar jest przekazywany w depozyt — pozostaje własnością KOMFORT, a Partner nie angażuje swoich środków finansowych w zakup produktów.

KORZYŚCI DLA FRANCZYZOBIORCY

Wieloletnie doświadczenie, wypracowane know-how, nieustający rozwój oraz silna i rozpoznawalna marka sprawiają, że jesteśmy stabilnym i profesjonalnym partnerem biznesowym. Model depozytowy zmniejsza ryzyko biznesowe oraz zaangażowanie finansowe partnera. W ramach niskiej opłaty licencyjnej zapewniamy szeroki zakres wsparcia inwestycyjnego – od projektu sklepu po gotowy salon z pełnym wyposażeniem. Nie mamy dodatkowych opłat i ukrytych kosztów. Dodatkowym atutem są cykliczne ogólnopolskie kampanie reklamowe oraz wsparcie przy lokalnych działaniach promocyjnych.

DODATKOWE WYMAGANIA STAWIANE FRANCZYZOBIORCOM

Po stronie franczyzobiorcy jest lokal (własny bądź wynajmowana powierzchnia) oraz jego adaptacja do standardów Komfort. Partner również zatrudnia pracowników. Od naszych franczyzobiorców oczekujemy zaangażowania w prowadzenie biznesu, a mile widzianym atutem jest znajomość branży podłóg.

 

Formularz kontaktowy

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design