Kolejna restauracja Da Grasso w Łodzi

Data dodania: 23 lutego 2024
Kategoria:

To już trzynasta restauracja Da Grasso, która zagościła w Łodzi. Punkt usytuowany w samym centrum miasta przy ul. Piotrkowskiej 65 jest też pierwszą restauracją sieci, która została zaprojektowana w nowej identyfikacji wizualnej marki.

Nowy lokal sieci Da Grasso w Łodzi to pierwsza pizzeria marki w Polsce otwarta w nowym wystroju - tuż po zmianie identyfikacji wizualnej sieci. Klienci na pewno zauważą odświeżone logo, nowe barwy, motyw graficzny, a także nowe hasło towarzyszące marce: "Wszystko dobrze"."

Ta restauracja to moje kolejne przedsięwzięcie pod marką Da Grasso, jednak pierwsze w zupełnie nowej, świeżej odsłonie. Zmienione logo, kolorystyka oraz nowe hasło przewodnie, a nawet nietypowe wlepki z pewnością przyciągną nie tylko stałych, ale również nowych klientów. Ponadto, nasze odświeżone menu oferuje jeszcze większą różnorodność smaków i nowości kulinarne, które odpowiedzą na naprawdę różnorodne gusta kulinarne naszych gości - podkreśla Leszek Szwajcer, właściciel lokalu.

W menu nowej restauracji pojawiły się zarówno klasyczne, jak i specjalne odsłony pizzy, zestawy dla dzieci, burgery, makarony, dania mięsne, napoje sezonowe, a także sety imprezowe i pyszne desery. Pełną ofertę lokalu można znaleźć na stronie internetowej: www.dagrasso.pl/lodz-piotrkowska-65.

Restauracja przy ulicy Piotrkowskiej 65 jest otwarta 7 dni w tygodniu (poniedziałek-czwartek; niedziela – 12:00-22:00; piątek-sobota – 12:00-00:00).

Da Grasso to największa franczyzowa sieć pizzerii w Polsce, w której skład wchodzi blisko 190 lokali w całym kraju. Aktualnie intensywnie się rozwija i poszukuje partnerów franczyzowych w kilkunastu miastach Polski m.in.: Oławie, Mielcu, Kościerzynie, Dębicy, Krośnie, Inowrocławiu, Lesznie, Gnieźnie, Świdnicy, Tarnobrzegu czy Nowym Dworze Mazowieckim, Łasku, Zgierzu, Głownie, Strykowie, Łęczycy.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: od 150 000 zł (kwota inwestycji zależy od powierzchni i stanu technicznego lokalu)
  • Opłata wstępna: 12 000 zł
  • Opłata bieżąca: 1464,10 zł (w zależności od wybranych pakietów menu)
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design