IWG pionierem w nowym obszarze franczyzy

Data dodania: 14 listopada 2022
Kategoria:

Rosnąca popularność pracy w modelu hybrydowym jest błogosławieństwem dla inwestorów i przedsiębiorców poszukujących nowych możliwości franczyzowych. Wiodącą rolę w tej dziedzinie odgrywa IWG.

Nowe badania przeprowadzone przez IWG pokazują, że elastyczna powierzchnia biurowa jest obecnie najpopularniejszą opcją dla inwestycji franczyzowych, przyćmiewającą tradycyjne branże, w tym kawiarnie i siłownie.

Przewiduje się, że do 2030 roku elastyczna przestrzeń do pracy będzie stanowić 30% wszystkich nieruchomości komercyjnych. Sektor ten rozwija się o 10% w skali roku, co oznacza, że jest to idealny moment na wykorzystanie związanych z nim możliwości biznesowych.

IWG jest obecnie światowym liderem sektora przestrzeni do pracy, z siecią blisko czterokrotnie większą od najbliższego konkurenta. Co więcej, każdego dnia Grupie IWG przybywa co najmniej jedno centrum.

Od początku swojego istnienia rynek elastycznych przestrzeni do pracy był kierowany, kształtowany i definiowany przez IWG, w tym jej wiodące światowe marki: Regus, HQ, Spaces i Signature.

IWG pozostaje dziś największym graczem w branży, umożliwiając milionom ludzi na całym świecie spędzanie wspaniałych dni w pracy:

• Więcej niż 8 milionów klientów w ponad 120 krajach
• Ponad milion zapytań rocznie
• Ponad 3500 lokalizacji na świecie w 1100 miejscowościach
• Światowe marki, w tym Regus i Spaces, odpowiadające każdemu modelowi przedsiębiorstwa, stylowi pracy i budżetowi

Sprawdzony model biznesowy dostrojony tak, aby odnosić sukcesy

Liczne badania wykazały, że firmy każdej wielkości zamierzają wdrożyć model hybrydowy - mówi Mark Dixon, założyciel i dyrektor generalny IWG.

Elastyczna przestrzeń do pracy odgrywa w tej wizji przyszłości kluczową rolę. Przez cały 2021 rok zapotrzebowanie na rynkach IWG stopniowo rosło. Rozwój ten spotkał się z zainteresowaniem inwestorów, których uwagę przyciągnął fakt, że elastyczna przestrzeń do pracy jest obecnie uznawana za najpopularniejszą opcję inwestowania w formie franczyzy.

W pierwszej połowie 2021 roku Grupa IWG odnotowała oszałamiający, 350-procentowy wzrost liczby oddziałów franczyzowych. W trzecim kwartale natomiast zawarła umowy z 6 nowymi krajami, w których powstały 102 placówki. Dixon uważa, że tendencja wzrostowa się utrzyma i jest przekonany, iż zmiany w kulturze pracy są „nieodwracalne”. Partnerstwa franczyzowe będą w dalszym ciągu odgrywać istotną rolę w korzystaniu z owoców tego sukcesu.

Jeśli Twoja firma jest gotowa wykorzystać szansę, jaka zdarza się raz na pokolenie, dołączając jako partner franczyzowy do największego na świecie dostawcy przestrzeni do pracy i coworkingu, już dziś skontaktuj się z IWG.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design