Duży biznes w małym mieście

Data dodania: 23 września 2016
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Komfort
 W sieci sklepów Komfort działa 117 placówek, w tym 28 franczyzowych.

Ogólnopolska sieć sklepów z segmentu „wszystko dla domu” planuje dynamiczny rozwój nie tylko w dużych miastach, ale też w mniejszych miejscowościach, gdzie będzie wprowadzać format franczyzy depozytowej.

W sieci sklepów Komfort działa 117 placówek, w tym 28 franczyzowych (8 sklepów jest prowadzonych w oparciu o franczyzę tradycyjną, 10 depozytową). W październiku tego roku do sieci dołączą kolejne dwa sklepy (będzie to franczyza depozytowa). W listopadzie również uruchomiamy kolejne 2 lokalizacje. W kolejnych latach planujemy rozwój głównie w mniejszych miejscowościach, które są rynkami perspektywicznymi dla franczyzy depozytowej. W 2017 roku chcemy otworzyć kilkanaście placówek w tym formacie – mówi w rozmowie z Franczyzawpolsce.pl Michał Stemplewski, menedżer ds. klientów kluczowych sieci sklepów Komfort.

Ostatnio dużo się działo

Warszawa, Jelenia Góra, Piekary Śląskie i Krotoszyn to miasta, w których pojawiły się najnowsze sklepy Komfortu. Tym samym liczba lokali, które sieć otworzyła w tym roku wrosła do 23.

Prawie 40 sklepów ma nową aranżację wnętrza. Zmiana wizerunku idzie w parze z rozwojem nowego modelu biznesowego, tzw. franczyzy depozytowej. Według nowych zasad, Komfort niemal w całości bierze na siebie koszty otwarcia placówki, jej wykończenia, wyposażenia i zatowarowania.

Komfort jest największą polską siecią z materiałami do aranżacji podłóg i częścią grupy MSG (Michał Sołowow Group). Sprzedaż realizowana jest poprzez sieć sklepów oraz za pośrednictwem sklepu on-line. Siecią zarządza spółka Sklepy Komfort S.A.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram