Franczyza w Polsce

METROHOUSE

Rodzaj sieci: franczyzowa
Zasięg sieci: międzynarodowy
Ulica: Żelazna 28/30 bud. 2
Miasto: 00-832 Warszawa

http://www.metrohouse.pl

Numer telefonu: 883 376 123

Agata Korzeniewska
Dyrektor Sieci Franczyzowej
E-mail: franczyza@metrohouse.pl
Numer telefonu: 883 376 123


Opis systemu

Charakterystyka systemu

O Metrohouse

Metrohouse to największa w Polsce sieciowa agencja nieruchomości. Działamy na rynku nieruchomości od 2006 r. Posiadamy ponad 78 zespołów sprzedażowych, ponad 500 brokerów oraz doradców nieruchomości i lokalizacje w całej Polsce. Spółka rozwija sieć sprzedaży w oparciu o placówki własne i franczyzowe.

Oferta Metrohouse obejmuje m.in. pośrednictwo w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych oraz pośrednictwo w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości dzięki własnej sieci doradców kredytowych działających pod marką Metrofinance.

W kwietniu 2016 r. Metrohouse stało się częścią holdingu Duna House, największej w Europie środkowo-wschodniej korporacji działającej na rynku pośrednictwa nieruchomości. Na Węgrzech Duna House posiada 149 placówek. Firma rozwija się również w Czechach.

Korzyści dla franczyzobiorcy

Co zyskasz z Metrohouse?

Wysokie dochody

Chcemy, aby dzięki współpracy z Metrohouse Twój biznes wszedł na naprawdę wysokie obroty. Wysoką rentowność uzyskasz m.in. dzięki takim elementom jak silna, rozpoznawalna marka, szeroki wachlarz narzędzi do budowy od podstaw biznesu w nieruchomościach i know-how, za którym stoją lata doświadczeń na polskim i zagranicznych rynkach nieruchomości.

Rozpoznawalną markę

Metrohouse jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek na rynku biur nieruchomości. Działanie pod dużą, znaną marką to liczne zalety, wśród których można wymienić lepszą współpracę z klientami, większe ich zaufanie, ale także możliwość pracy na dużej bazie zarówno klientów, jak i nieruchomości. To wszystko przekłada się na dochody biura, bo silna marka to także możliwość uzyskiwania wyższych wynagrodzeń.

Narzędzia do budowy własnego biura

Działamy na polskim rynku już od 10-ciu lat. Przez ten czas zebraliśmy szereg doświadczeń, które pozwalają na przekazanie naszym partnerom franczyzowym przetestowanych narzędzi do budowy dobrze funkcjonującego biznesu. Wiemy jak stworzyć odpowiednie warunki do działania w branży nieruchomości i dzięki infrastrukturze (CRM), standardom działania oraz wsparciu naszych managerów pomożemy Ci w osiągnięciu sukcesu finansowego na lokalnym rynku.

Know-how i szkolenia

Dołączając do Metrohouse, jako nowy partner franczyzowy zostaniesz gruntownie przeszkolony w oddziale wdrożeniowym Metrohouse, a Twoi nowi agenci nauczą się profesji pod okiem najbardziej doświadczonych doradców Metohouse. Przekażemy Ci szereg praktycznych informacji, dzięki którym branża nieruchomości nie będzie miała tajemnic.

Wymagania

Minimalna Kwota: w zależności od lokalizacji
Opłata Wstępna: minimum 15 000 zł (w zależności od lokalizacji)
Opłata Bieżąca: 8% od obrotu
Opłata Marketingowa: 2% od obrotu

Dodatkowe wymagania stawiane franczyzobiorcom

Pełne zaangażowanie, entuzjazm i nastawienie na sukces. Oferta kierowana jest do osób z doświadczeniem w branży nieruchomości, lub bez doświadczenia – gwarantujemy możliwość odbycia stażu w jednej z naszych placówek.

 

Formularz kontaktowy


*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.


Artykuły powiązane

Aktualności
Aktualności
Autor: / Listopad 8, 2018
Aktualności
Autor: / Wrzesień 7, 2018
Aktualności
Autor: / Lipiec 24, 2018
Aktualności
To nieprawda, że millenialsi wolą wynajmować.
Aktualności
Metrohouse z kolejnym biurem franczyzowym
Aktualności
Obywatele tego Ukrainy są największą grupą klientów zagranicznych odwiedzających placówki firmy.
Aktualności
W ramach tego systemu działa 68 placówek franczyzowych i 8 w ramach spółek powiązanych z Metrohouse Franchise S.A.
Aktualności
Metrohouse z nową propozycją współpracy.


Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 23.05.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 09.05.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 16.05.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą