Apetyt na pizzę

Data dodania: 22 stycznia 2018
Kategoria:
Foto: Da Grasso

Foto: Da Grasso

Największa sieć pizzerii otworzy kolejne lokale franczyzowe.

W ramach franczyzowej sieci pizzerii Da Grasso, która liczy 174 lokali (w tym jeden własny) zostaną otwarte kolejne restauracje partnerskie. Jak dowiedział się portal franczyzawpolsce.pl, obecnie trwają prace nad uruchomieniem co najmniej ośmiu kolejnych lokali pod szyldem Da Grasso.

Według informacji przedstawicieli firmy, oprócz rozwoju sieci poprzez otwieranie nowych pizzerii, kontynuowany jest proces rebrandingu.

Franczyzobiorcy Da Grasso mają możliwość wybrania jednego z dwóch dostępnych projektów dotyczących aranżacji wnętrz – pierwszy skierowany do rodzin z charakterystycznym motywem „kraty”, drugi bardziej stonowany, w ciemniejszych kolorach. Ponadto, firma skupia się na rozwoju sprzedaży online oraz rozwija współpracę z partnerami – Coca-Colą, Kompania Piwowarską oraz Wrigley, przygotowując wspólnie nowe projekty.

Pierwsza pizzeria Da Grasso powstała w 1996 roki w Łodzi. Obecnie w ramach tej sieci działają pizzerie na terenie całego kraju zarówno w większych, jak i mniejszych miejscowościach.

Czynnikiem wyróżniającym Da Grasso jest unikalny system franczyzy, zapewniający kompleksowe wsparcie partnerów biznesowych poprzez centralny system zakupów, wspólne działania marketingowe, a przede wszystkim wsparcie opiekuna, który towarzyszy franczyzobiorcy już od momentu pierwszego kontaktu z siecią, poprzez proces uruchamiania lokalu i przez cały okres współpracy z Da Grasso.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design