Apetyt na pizzę

Autor: Redakcja
Data dodania: 22 stycznia 2018
Kategoria:
Foto: Da Grasso

Największa sieć pizzerii otworzy kolejne lokale franczyzowe.

W ramach franczyzowej sieci pizzerii Da Grasso, która liczy 174 lokali (w tym jeden własny) zostaną otwarte kolejne restauracje partnerskie. Jak dowiedział się portal franczyzawpolsce.pl, obecnie trwają prace nad uruchomieniem co najmniej ośmiu kolejnych lokali pod szyldem Da Grasso.

Według informacji przedstawicieli firmy, oprócz rozwoju sieci poprzez otwieranie nowych pizzerii, kontynuowany jest proces rebrandingu.

Franczyzobiorcy Da Grasso mają możliwość wybrania jednego z dwóch dostępnych projektów dotyczących aranżacji wnętrz – pierwszy skierowany do rodzin z charakterystycznym motywem „kraty”, drugi bardziej stonowany, w ciemniejszych kolorach. Ponadto, firma skupia się na rozwoju sprzedaży online oraz rozwija współpracę z partnerami – Coca-Colą, Kompania Piwowarską oraz Wrigley, przygotowując wspólnie nowe projekty.

Pierwsza pizzeria Da Grasso powstała w 1996 roki w Łodzi. Obecnie w ramach tej sieci działają pizzerie na terenie całego kraju zarówno w większych, jak i mniejszych miejscowościach.

Czynnikiem wyróżniającym Da Grasso jest unikalny system franczyzy, zapewniający kompleksowe wsparcie partnerów biznesowych poprzez centralny system zakupów, wspólne działania marketingowe, a przede wszystkim wsparcie opiekuna, który towarzyszy franczyzobiorcy już od momentu pierwszego kontaktu z siecią, poprzez proces uruchamiania lokalu i przez cały okres współpracy z Da Grasso.

Szczegóły dotyczące oferty franczyzy Da Grasso znajdują się w naszej bazie systemów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram