Wyroby z plexi w firmie – ekspozytory z plexi, stojaki i inne

Data dodania: 3 września 2019
Foto: Wyroby z plexi

Foto: Wyroby z plexi

Firmy, w szczególności produkcyjno-handlowe, zazwyczaj większość budżetu wykorzystują na rozwój produktu. Warto jednak pamiętać, że oprócz samego produktu trzeba zadbać o jego odpowiednie wyeksponowanie. Tutaj z pomocą przychodzą wyroby z pleksi.

Wycinanie z pleksi to bardzo popularne rozwiązanie. Ma to swoje uzasadnienie w jakości i uniwersalności tych produktów. Podobnie sytuacja wygląda z urządzeniem biura, gdzie plexi cięte na wymiar stanowi świetną alternatywę dla szkła.

Pleksi na wymiar – estetycznie i praktycznie

Pleksiglas to inaczej szkło akrylowe. Ma szereg zalet, które sprawiają, że jest praktycznym rozwiązaniem w wystroju wnętrz oraz infrastrukturze pomocniczej dla firm. Plexi charakteryzuje się przezroczystością na poziomie 92%, dlatego jest często stosowane jako zamiennik dla tradycyjnego szkła. Jest także odporne na działanie promieniowania ultrafioletowego. Największą zaletą jest jednak dobra termoplastyczność. Łatwość obróbki i możliwość wyginania pleksi sprawia, że cięcie plexi jest niewymagające, co skutkuje szeroką gamą oferowanych produktów. Precyzyjne wykończenie jest niezbędne do tego, aby oprócz produktu o wysokiej jakości otrzymać także produkt estetyczny, który świetnie sprawdza się jako ozdoba. Wynikiem trwałości produktu natomiast jest jego zastosowanie w przemyśle lub medycynie. Pleksi na wymiar jest często wybierane przez przedsiębiorców jako materiał bazowy do wyposażenia biur, ekspozycji sklepowych czy kącików marketingowych.

Ekspozytory z plexi

Każdy sprzedawca wie, że większość klientów to wzrokowcy, a pierwsze wrażenie to klucz do pozytywnie przeprowadzonej transakcji. Dlatego bardzo ważne jest wyeksponowanie produktu. Dzięki odpowiedniej prezentacji można wyeksponować zalety sprzedawanej rzeczy i tym samym zachęcić do kupna. Bardzo popularnym rozwiązaniem są ekspozytory z pleksi na wymiar, które można spotkać w prawie każdym sklepie. Takie ekspozytory spełniają wiele funkcji. Przede wszystkim porządkują ekspozycję, zachowując ład i miłą dla oka organizację. Ich przeźroczystość doskonale eksponuje produkt. Są lepszym rozwiązaniem niż ekspozytory z innych materiałów. Przede wszystkim są bardziej trwałe niż ekspozytory szklane i o wiele bardziej estetyczne niż plastikowe lub metalowe.

Stojaki z plexi

Targi branżowe to miejsce gdzie klient jest dosłownie zasypywany ulotkami. Każdy z wystawców chce, aby jego ulotka nie była kolejnym papierem, który zostanie wyrzucony do kosza zaraz po opuszczeniu obszaru targów. Świetnym organizerem dla ulotek są stojaki z plexi. Dzięki wielopoziomowym stojakom ulotki bądź inne materiały reklamowe są schludnie ułożone. Nie ma potrzeby angażować pracowników w rozdawanie ulotek – dobrze wyeksponowane stojaki swoją estetyką zachęcają do zabrania materiałów. Jest to również wygodne rozwiązanie w biurze, ponieważ każdy, nawet przypadkowy gość, który będzie przechodził obok takiego stojaka na wizytówki bądź ulotki, sięgnie po materiał reklamowy i dzięki temu zapamięta firmę. Co więcej, większość takich stojaków jest robionych na zamówienie. Klient może dobrać gabaryty czy kolor. Stojaki z pleksi charakteryzują się duża odpornością na uszkodzenia oraz stabilnością. Pojedyncze stojaki mogą również posłużyć jako podstawki z plexi pod obrazy lub tablice informacyjne.

Inne wyroby z plexi

Oprócz wyżej wymienionych, pleksiglas jest również świetnym materiałem bazowym dla innych ciekawych rozwiązań. Szkło akrylowe zdobyło dużą popularność w branży marketingowej. Coraz częściej spotyka się gabloty i urny z pleksi. Wszystko to za sprawą trwałości i estetyki tych produktów. Pleksi cięte na wymiar i odpowiednio gięte znalazło zastosowanie również jako przekładki kasowe, separujące kolejnych klientów. Oprócz tego jest wykorzystywane jako tacki (np. w akcjach degustacyjnych) lub duże standy reklamowe.

Produkty, których materiałem bazowym jest płyta z pleksi, są doskonałym uzupełnieniem asortymentu każdej firmy. Reklama na pleksi podnosi poziom marketingu oraz gwarantuje komfort i porządek. Można je użytkować przez wiele lat, ponieważ są trwałe i zachowują swój kolor.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design