Tablice przemysłowe LED – uniwersalny produkt, który sprawdzi się w wielu firmach!

Data dodania: 23 maja 2023
Open word signage in neon lights

Stare powiedzenie mówi, że reklama jest dźwignią handlu. Nie sposób nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Niecodzienną, przykuwającą uwagę odbiorcy formą promowania Twoich produktów, może być właśnie tablica świetlna LED. Co ciekawe, urządzenie z powodzeniem może też pełnić funkcję informacyjną. Zobacz, dlaczego warto zainteresować się tą technologią na poważnie!

Czy opłaca się inwestować w reklamę?

Oczywiście, że tak. Potwierdzają to zresztą ogólnodostępne statystyki. Przed pandemią COVID-19, uśrednione roczne wydatki na działania promocyjne w Polsce szacowane były na około 9,5 miliarda złotych. Dziś jest to kwota wyższa o niemal 2,5 mld PLN!

Budżety mediowe rosną w większości segmentów rynku w Polsce. Przykładowo firmy handlowe wydają dziś o około 7% więcej niż przed rokiem. Rosną też koszta, jakie gotowi są ponieść właściciele przedsiębiorstw farmaceutycznych oraz działalności, które chcą zainteresować nas ofertą spędzania czasu wolnego. Tutaj mówimy aż o 15-procentowym wzroście!

Dlaczego wybrać tablice LEDowe reklamowe? Przede wszystkim dlatego, że świat reklamy bardzo szybko ewoluuje. Tradycyjne media, na czele z prasą i radiem, powoli tracą swoje udziały w rynku. Profesjonalne firmy marketingowe zdają sobie z tego sprawę i starają się dotrzeć ze swoją ofertą do ludzi w inny sposób: nie tylko przez internet, ale i korzystając z niecodziennych metod promocji, np. tablic reklamowych.

Jeśli więc wahasz się, czy to dobra forma promocji, która dotrze do wielu odbiorców docelowych, uspokajamy – każda reklama, która zostanie zauważona i zapamiętana, to spory sukces. Zwłaszcza teraz, w czasach, kiedy treści promocyjne atakują nas dosłownie z każdej strony. Warto więc dać szansę tablicom przemysłowym LED, jakie oferuje GS Software.

Nie tylko promocja. Zobacz co jeszcze potrafi tablica świetlna LED!

Przede wszystkim należy odnotować, że jest to produkt niezwykle uniwersalny. Możesz korzystać z takich urządzeń zarówno wewnątrz budynków (galerii handlowych, hal magazynowych) jak i na zewnątrz, np. na parkingach czy w przestrzeni komercyjnej, np. w dzielnicy, gdzie znajduje się wiele sklepów.

Przede wszystkim powinieneś upewnić się, że urządzenie wykonane jest z najwyższej jakości tworzyw. Atutem będzie np. obecność w składzie anodowanego aluminium oraz łatwej do utrzymania w czystości, frontowej szyby – tutaj doskonale sprawdzi się np. konstrukcja z poliwęglanu.

Musisz pamiętać też o tym, by Twoja tablica przemysłowa LED była w pełni kompatybilna z najpopularniejszymi standardami komunikacji przewodowej i bezprzewodowej. Przed zakupem sprawdź, czy wspiera ona protokoły łączności:

RS232,
RS485,
TCP/IP.

Jeśli chcesz umieścić tablicę przemysłową LED na zewnątrz, koniecznie sprawdź, czy jest ona odporna na trudne warunki atmosferyczne. Opady deszczu i śniegu, a także spore wahania temperatur to w Polsce dość powszechne zjawiska pogodowe. Dobrze byłoby, gdyby taki produkt był zgodny z normą IP65.

Gdzie sprawdzi się tablica przemysłowa LED?

Wiesz już, że zakres potencjalnych zastosowań jest niezwykle szeroki. To rozwiązanie, które docenią nie tylko przedsiębiorcy, ale i instytucje państwowe, np. zarządcy miejskich parkingów czy urzędy gmin i starostwa. Można np. zaadoptować tablicę LED, by wyświetlała się na niej kolejność przyjęć w wydziale komunikacji.

W świecie firm to doskonałe rozwiązanie nie tylko na magazynie (np. w sytuacji, gdy szybko chcemy poznać wagę ładunku, jaki transportujemy), ale też jako nośnik treści reklamowych, np. o najlepszych cenach na wybrane grupy produktów. Możliwości są niemal nieograniczone!

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design