Popularne wiosenne gadżety firmowe

Data dodania: 25 kwietnia 2019
Foto: Popularne wiosenne gadżety firmowe

Słońce już na dobre rozgościło się na niebie, przed nami wiosna. Zobacz jakie gadżety reklamowe są popularne w tym sezonie. Możesz je wykorzystać podczas targów, akcji promocyjnych i programów lojalnościowych.

Akcesoria na ramię i na głowę

Bawełniana torba, to klasyk wśród gadżetów firmowych, zawsze popularnych, bo niezwykle użytecznych. Moda na ekologię, na którą duży wpływ miało wprowadzenie zakazu używania darmowych jednorazówek w sklepach, sprawia, że coraz więcej osób chodzi na zakupy z własną torbą. Dobrze więc, aby na ulicach widać było torby z logiem twojej firmy, szczególnie że tutaj można wykorzystać najbardziej kreatywne pomysły. Ilość materiałów i technik druku, jest obecnie tak duża, że bez problemu zaprojektujesz torbę, która sprawdzi się do promocji dowolnego produktu, usługi czy eventu, a jednocześnie będzie wyglądała modnie i ekologicznie.

Choć czapeczki z daszkiem są obecnie modne o każdej porze roku, to właśnie wiosną i latem sprzedaje się ich najwięcej. To gadżet wprost stworzony na eventy firmowe targi. Dzięki niemu zyskujesz widoczność, a twoi pracownicy stają się łatwiej rozpoznawalni. Ogromny wybór modeli ,wraz wieloma technikami druku o szwów, pozwalają obecnie dopasować model czapki do każdej potrzeby. Czy będzie to lekka czapka na wyjazd firmowy, czy większa i cięższa, będą modnym gadżetem, wszystkie możesz wykonać w dowolnej kolorystyce, wraz identyfikacją wizualną firmy.

Nad jeziorem, w parku i na plaży

Kosz piknikowy, to pomysł na upominek dla ważnego kontrahenta, lub wyróżnienie dla najlepszych pracowników. To drogi, ale ekskluzywny gadżet, którego cena może wynosić nawet kilkaset złotych. W takim wypadku otrzymamy elegancko wykonany wiklinowy kosz uzupełniony o skórzane mocowania, w którym znajdą się komplety sztućców ze stali nierdzewnej i ceramiczna zastawa. To świetne uzupełnienie i okazja na wyjazd z rodzina, czy przyjaciółmi na łono natury, do parku, na piknik, lub grilla. Jeśli taki zestaw, nie mieści się w budżecie przeznaczonym na upominki, to zawsze można pomyśleć o samym kocu piknikowym, przenośnej lodówce, parasolu plażowym, lub wielu innych przedmiotach przydatnych się podczas wypoczynku. To zawsze popularne gadżety, szczególnie wiosną.

Sezonowe klasyki wśród gadżetów

-Wiosną i latem, co oczywiste, obserwujemy wzrost zainteresowania okularami słonecznymi, ręcznikami i innymi gadżetami związanymi z tymi porami roku. Ale są też upominki, które sprzedają się zawsze, jak pendrive, kubki czy smycze – mówi Paweł Frieske właściciel firmy OpenGift.pl, internetowego sklepu z upominkami firmowymi. –Oferujemy ponad 8000 produktów więc sytuacje, że coś czego szuka klient nie znajduje się w naszym magazynie, są niezwykle rzadkie. Dodatkowo, umożliwiamy filtrowanie dostępnych rzeczy za pomocą ceny, więc w danych kategoriach możemy znaleźć gadżety do 10 czy nawet 5 zł  – dodaje.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design