Metamorfoza szafy z QUIOSQUE

Data dodania: 26 czerwca 2019
Kategoria:
Foto: Metamorfoza szafy z QUIOSQUE

QUIOSQUE od ponad 25 lat tworzy kolekcje tylko dla kobiet. Marka oferuje mnóstwo okazji do udanych zakupów. Wiele klientek należy do Klubu QUIOSQUE, dzięki czemu zyskuje dużo korzyści. Jedną z nich jest udział w odbywającej się co kwartał Wielkiej Loterii Klubu QUIOSQUE. Dotychczas skorzystało z niej ponad 1 200 kobiet, którym QUIOSQUE zafundował metamorfozę szafy, rozdając łącznie ponad 600 tys. zł

Dewizą QUIOSQUE jest hasło „jesteśmy różne, jesteśmy piękne.” Marka oferuje klientkom ubrania w pełnej gamie rozmiarów od 36 do 48. QUIOSQUE dowodzi, że każda kobieta może wyglądać pięknie, niezależnie od wieku, wzrostu  czy typu sylwetki, a odpowiednio dobrane fasony mają jedynie to piękno podkreślać.

Aby lepiej poznać swoje klientki, móc szybko i elastycznie odpowiadać na potrzeby każdej z nich, marka stworzyła Klub QUIOSQUE.  Jego członkinie zyskują wiele korzyści, takich jak np.: 20 zł na pierwsze zakupy, dedykowane akcje promocyjne,  termin zwrotu wydłużony do 14 dni, bez konieczności posiadania paragonu, najświeższe informacje o promocjach i nowościach, indywidualne kupony rabatowe.

Jedną z głównych zasad programu lojalnościowego jest Wielka Loteria Klubu QUIOSQUE. Każda klientka, która zrobi zakupy w QUIOSQUE, może otrzymać kartę Klubu i rejestrować na niej swoje transakcje. Każde 85 złotych, wydane w sklepach QUIOSQUE,  to jeden los w loterii. Nagrodą jest voucher o wartości 500 zł. Ważne jest to, że wygrywa nie jedna osoba co 3 miesiące lecz jedna osoba w każdym ze 180 sklepów QUIOSQUE. Daję to średnią pulę nagród 90 000 zł  i około 180 laureatek jednego losowania.

Loteria to ogromne przedsięwzięcie, które QUIOSQUE realizuje od 2017 roku. W programie, którego loteria jest częścią, jest już 0,5 mln Polek. Dotychczas firma przeznaczyła już ponad pół miliona złotych na nagrody w loterii. Dzięki temu szafy ponad 1 200 kobiet przeszły gruntowną metamorfozę. Do końca tego roku QUIOSQUE nie zwalnia tempa i planuje wydać blisko 300 000 zł na nagrody w loterii. W kolejnych turach tegorocznej loterii wygra blisko 600 osób.

Klub QUIOSQUE i Wielka Loteria pozwalają oferować klientkom QUIOSQUE propozycje szyte na miarę. Jest to zgodne ze strategią marki, która zakłada indywidualne traktowanie każdej klientki. Laureatki loterii są ambasadorkami marki. Bardzo chętnie wracają do salonów, często zachęcając do udziału bliskie im osoby.

Najbliższa loteria odbędzie się już 9 lipca 2019 roku. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design