Konferencja EXERTOS ELE to największe wydarzenie dla hispanistów w Polsce. W tym roku odbędzie się jego 12. edycja, w dniach 6-8 grudnia w Gdańsku. Organizatorem wydarzenia jest sieć franczyzowa La Mancha.
Event ma na celu propagowanie języka hiszpańskiego, prezentację innowacyjnych rozwiązań wspierających proces dydaktyczny w zakresie nauczania języków obcych. Wydarzenie odbywa się co roku w grudniu, na zmianę w Lublinie i Trójmieście. W tym roku – po raz pierwszy – pora na Gdańsk! 12. edycja Expertos ELE będzie gościć w pięknych progach nowej siedziby uniwersytetu WSB Merito na Strzyży.
Podczas tego dwudniowego wydarzenia uczestnicy mogą wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez ekspertów z hiszpańskojęzycznych krajów, nauczycieli, pasjonatów języka oraz przedstawicieli wydawnictw. Jest to także doskonała okazja do wymiany doświadczeń w dziedzinie metodyki nauczania języka hiszpańskiego.
Program wydarzenia jest już znany i dostępny na stronie: https://expertosele.com/programa-2024/. Można się też już zapisywać na konferencję. Aby zapewnić sobie miejsce na najlepszej i największej konferencji hispanistów w Polsce trzeba dokonać opłaty w wysokości 210 zł za osobę dorosłą lub 190 zł za ucznia czy studenta. Formularz zapisu: https://expertosele.com/zapisy/.
Dołącz do newslettera
Ważne linki
Na skróty
Katalog franczyz
Kwoty inwestycji