Kilkanaście nowych sklepów co roku

Data dodania: 13 grudnia 2021
Kategoria:

Sieć 5.10.15., posiadająca ponad 250 sklepów w Polsce, jest jedną z największych sieci odzieżowych w kraju. W nadchodzącym roku planuje się otwarcie nowych placówek, nawiązując współpracę z franczyzobiorcami w miejscowościach liczących już od 15 tysięcy mieszkańców.

– Mimo że pandemia znacząco wpłynęła na naszą działalność, cykl życia pozostał niezmienny. Narodziny i rozwój dzieci są stałe, a więc zapotrzebowanie na odzież dziecięcą pozostaje stabilne. Co roku planujemy rozbudowę sieci o minimum kilkanaście nowych lokalizacji. W przyszłym roku, podobnie jak w latach poprzednich, zamierzamy poszerzyć naszą obecność na rynku krajowym – deklaruje Komex, właściciel sieci 5.10.15., oferujący ubrania dla dzieci od narodzin do 12 roku życia.

W 2021 roku sieć powiększyła się o kilkadziesiąt nowych sklepów w miastach jak Wrocław, Poznań, Olsztyn, a także w mniejszych miejscowościach takich jak Ząbki, Radzymin, Sulechów.

W obecnym roku sieć wprowadziła niewielkie zmiany w warunkach współpracy. Aby otworzyć sklep 5.10.15., wymagane jest posiadanie lokalu o powierzchni co najmniej 55 mkw., z jedną standardową witryną, usytuowanego w obszarze handlowym – w zależności od miasta może to być centrum handlowe, centrum miasta, główna ulica lub pasaż handlowy. Ponadto wymagane jest posiadanie zarejestrowanej działalności gospodarczej oraz kapitału wynoszącego co najmniej 39 990 zł na wyposażenie sklepu i 15 000 zł na opłatę licencyjną (płatną jednorazowo lub w ratach).

Firma Komex poszukuje partnerów do współpracy w miastach o liczbie mieszkańców przekraczającej 15 tys. Szczególny nacisk kładziony jest na rozwój w województwach zachodniopomorskim, lubuskim, dolnośląskim i śląskim. Dodatkowo, oferta e-sklepu jest ciągle wzbogacana, funkcjonując w ścisłej współpracy z siecią stacjonarną.

– Nasza klientela jest nowoczesna i efektywnie korzysta z różnych kanałów sprzedaży. Dlatego oferujemy w sklepach stacjonarnych takie udogodnienia jak e-rezerwacje czy usługę Click&Collect - zamów online i odbierz w wybranym miejscu. E-sklep 5.10.15. to nie tylko ubranka dla dzieci, ale również zabawki, kosmetyki, odzież damska i męska oraz artykuły do domu, a także usługi – podkreśla Komex.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram