Kilkanaście nowych sklepów co roku

Autor: JCB
Kategoria:

5.10.15. z liczbą ponad 250 sklepów w całej Polsce należy do największych sieci odzieżowych w kraju. W przyszłym roku planuje otworzyć kolejne placówki we współpracy z franczyzobiorcami z miejscowości już od 15 tysięcy mieszkańców.

– Pandemia poważnie ograniczyła nasze aktywności, nie zmieniła jednak naturalnego cyklu życia. Dzieci nadal się rodzą i dorastają. Zapotrzebowanie na produkty dziecięce utrzymuje się więc na stałym poziomie. Każdego roku rozbudowujemy naszą sieć o minimum kilkanaście nowych lokalizacji. W przyszłym roku planujemy – tak jak w latach ubiegłych – powiększenie sieci o nowe sklepy na terenie kraju – informuje firma Komex, właściciel sieci sklepów 5.10.15., oferujących odzież dla dzieci w wieku od 0 do 12 lat.

W 2021 roku sieć powiększyła się o kilkadziesiąt nowych placówek w miastach takich jak Wrocław, Poznań, Olsztyn oraz mniejszych miejscowościach jak Ząbki, Radzymin, Sulechów.

W tym roku sieć nieznacznie zmodyfikowała warunki współpracy. Aby otworzyć sklep 5.10.15., należy posiadać lokal o powierzchni minimum 55 mkw., z jedną standardową witryną i lokalizacją w miejscu o charakterze handlowym - w zależności od miasta może to być centrum handlowe bądź centrum miasta, jedna z jego głównych ulic lub też pasaż handlowy. Ponadto należy mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą oraz posiadać niezbędny kapitał w wysokości minimum 39 990 zł na wyposażenie sklepu oraz 15 000 zł na opłatę licencyjną (płatną jednorazowo lub w ratach).

Firma Komex poszukuje partnerów do współpracy ze wszystkich polskich miast o liczbie minimum 15 tys. mieszkańców. Aktualnie szczególny nacisk kładzie na rozwój w woj. zachodniopomorskim, lubuskim, dolnośląskim i śląskim. Ponadto nieustannie wzbogaca ofertę e-sklepu, który funkcjonuje w pełnej kooperacji z siecią stacjonarną.

– Nasi klienci są nowocześni i sprawnie poruszają się pomiędzy wszystkimi kanałami sprzedaży. Dlatego w sklepach stacjonarnych oferujemy udogodnienia jak e-rezerwacje czy usługę Click&Collect - zamów online i odbierz w dogodnym dla siebie miejscu. Natomiast e-sklep 5.10.15. to nie tylko ubranka dla dzieci, ale również zabawki, kosmetyki, odzież damska i męska czy artykuły do domu, a nawet usługi – informuje Komex.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: od 39 990 zł (oferta dotyczy sklepów o pow. do 70 m2 z jedną standardową witryną)
  • Opłata wstępna: 15 000 zł - opłata licencyjna płatna w ratach lub jednorazowo
  • Opłata bieżąca: brak
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram