epaka.pl Franczyzą Roku 2021 – sprawdzony pomysł na biznes!

Data dodania: 15 października 2021
Kategoria:

We wrześniu 2021 r. epaka.pl wzięła udział targach, aby budować kontakty między franczyzodawcami i potencjalnymi franczyzobiorcami. Dla epaka.pl był to szczególnie wyjątkowy dzień – zajęła I miejsce w prestiżowym konkursie Franchising Awards 2021, zdobywając tytuł Franczyza Roku.

epaka.pl: rekomendowana franczyza

Tytuł Franczyzy Roku 2021 to niezwykłe wyróżnienie i wyraz uznania dla dotychczasowych działań. epaka.pl jest obecna w branży kurierskiej od 2010 r. W tym czasie powstało 300 punktów nadań i odbiorów przesyłek kurierskich. Od początku działalności, epaka.pl stawia na partnerstwo, oferując nie tylko sprawdzony pomysł na biznes, ale również udzielając wsparcia praktycznie na każdym etapie współpracy.

Otrzymane wyróżnienie to przede wszystkim potwierdzenie stabilności, jakości i wiarygodności marki epaka.pl. To wyraz docenienia przez branżę kurierską i partnerów franczyzowych – mówi Manager ds. rozwoju sieci epaka.pl.

Franczyza z epaka.pl: dlaczego warto?

epaka.pl pracuje na swój sukces konsekwentnie od 11 lat. Obecnie oferuje już pełen wachlarz usług oraz współpracuje z 15 firmami kurierskimi na rynku. O tym, że firma cały czas się rozwija świadczy choćby nawiązanie współpracy z Allegro. Wszystko to przekłada się na coraz większe zaufanie klientów, którzy coraz chętniej korzystają z usług nadawania i odbierania przesyłek kurierskich w epaka.pl.
Zainteresowanie współpracą z epaka.pl rośnie również wśród przedsiębiorców poszukujących sprawdzonych pomysłów na biznes w modelu franczyzowym. Jest to przede wszystkim wyraz partnerskiego podejścia do współpracy z franczyzobiorcami.
epaka.pl stawia na wspólny rozwój, dzieląc się swoim know-how i doświadczeniem poprzez cykliczne szkolenia i konferencje. Wydarzenia te ukierunkowane są również na podnoszenie kompetencji franczyzobiorców w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby rynkowe. epaka.pl dokłada starań, aby partnerzy franczyzowi byli zaznajomieni z najnowszymi trendami w zakresie marketingu oraz sprzedaży.

Dla kogo franczyza?

Model franczyzowy to odpowiedź na dynamiczne zmiany na rynku pracy i rosnące zainteresowanie prowadzeniem własnej firmy. To rozwiązanie dla osób, które mają żyłkę przedsiębiorcy i chcą budować własny biznes, jednak na w miarę bezpiecznych warunkach. Współpraca z doświadczonym partnerem i możliwość skorzystania z modelu biznesowego sprawdzonego w warunkach rynkowych, idealnie odpowiada na te potrzeby.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: epaka.pl mini 499zł netto, epaka.pl 5 000zł netto
  • Opłata wstępna: epaka.pl mini 499zł netto, epaka.pl 16 000zł netto
  • Opłata bieżąca: epaka.pl mini 19,99zł netto miesięcznie, epaka.pl: od 7 miesiąca współpracy opłata 49zł, 99zł, 199zł brutto (w zależności od lokalizacji)
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design