Drugi sklep franczyzowy sieci Biedronka

Data dodania: 1 kwietnia 2021
Kategoria:
Foto: Drugi sklep franczyzowy sieci Biedronka

Foto: Drugi sklep franczyzowy sieci Biedronka

Druga franczyzowa placówka sieci Biedronka została otwarta przed świętami Wielkanocnymi. Znajduje się ona w miejscowości Różynek w województwie dolnośląskim, a jej inauguracja miała miejsce we wtorek, 30 marca. Dzięki modelowi franczyzy, Biedronka rozszerza swoją współpracę z lokalnymi przedsiębiorcami, którzy doskonale rozumieją potrzeby mieszkańców okolicy.

Nowy sklep w Różyńcu został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi standardami sieci. Obejmuje to ekologiczne rozwiązania we wnętrzu, wyraźnie wyeksponowane strefy promocyjne i kwiatowe oraz czytelne ułożenie wysp z owocami i warzywami. Dla komfortu klientów wprowadzono podział stanowisk na sektory owocowe, warzywne oraz produkty delikatne, wymagające przechowywania w chłodniejszych warunkach. W sklepie zastosowano oświetlenie LED, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, oraz ekologiczne urządzenia chłodnicze na gaz CO2. Placówka posiada również zaawansowany system komunikacji dźwiękowej, informujący o aktualnych ofertach, dostępnych kasach czy pieczeniu świeżego pieczywa. Powierzchnia sali sprzedażowej to około 600 m2. Nowoczesny i przestronny wygląd sklepu to zasługa nowych systemów regałów i półek. Dostępne są również świeże pieczywo i wyroby piekarnicze od lokalnych dostawców. W placówce znajdują się 4 kasy tradycyjne.

  • Nasza kolejna franczyzowa placówka to świadectwo chęci Biedronki do bycia blisko lokalnych wspólnot. Współpraca franczyzowa przynosi korzyści obu stronom. Franczyzobiorca zyskuje nasze wsparcie od samego początku. Obejmuje to przekazanie naszej wiedzy, organizację szkoleń dla pracowników, jak również zajmujemy się marketingiem i zaopatrzeniem. Franczyzobiorca otrzymuje stabilność, a jednocześnie zachowuje niezależność – mówi Ewa Micińska, dyrektor rozwoju biznesu w Biedronce.

Z okazji inauguracji, od 30 marca do 3 kwietnia, klienci mogą korzystać ze specjalnych promocji. Godziny otwarcia Biedronki w Różyńcu to od poniedziałku do soboty 06:00-23:30 oraz w niedziele 07:00-21:00.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design