Biznesowy pobyt w Zurychu – gdzie nie żałować franków na dobrą kolację biznesową?

Data dodania: 29 sierpnia 2019
Foto: Gdzie nie żałować franków na dobrą kolację biznesową?

Foto: Gdzie nie żałować franków na dobrą kolację biznesową?

Zurych to częsty kierunek biznesowych podróży. Zurych jest miastem uważanym za nie tylko szwajcarską, ale i europejską stolicę biznesu, stąd też ogromna i wciąż rosnąca popularność tego rejonu dla kontaktów biznesowych.

Bardzo często jednym ze stałych elementów spotkania biznesowego, jest wspólny posiłek. Będąc osobą inicjującą spotkanie, z pewnością nie chcielibyśmy zabrać ważnego partnera biznesowego na hamburgera z frytkami, czy do podrzędnego baru. Warto więc wiedzieć, gdzie serwuje się najlepsze potrawy oraz gdzie nie warto żałować CHF, ponieważ ceny potraw idą w parze z jakością.

Kolacja biznesowa warta wydania ostatniego franka

Jak można się domyślić - Zurych, będąc jednym z najważniejszych ośrodków biznesowych w Europie, skupia nie tylko prestiżowe instytucje, firmy i hotele, ale również i restauracje, w których niejednokrotnie trudno zdobyć wolny stolik, bez uprzedniej rezerwacji. Wtedy nie pomoże żadna suma franków szwajcarskich jako sowity “napiwek” dla kelnera. Tak więc zadzwoń wcześniej, aby zarezerwować stolik w restauracji Aura - wielopoziomowej przestrzeni położonej niedaleko Paradeplatz, czyli ruchliwego, śródmiejskiego placu w pobliżu Bahnhofstrasse, głównej ulicy handlowej w Zurychu. Ta “modna” okolica ma “modną” restaurację zlokalizowaną na dolnym poziomie budynku Aura, klimatyczny coctail-bar na drugim piętrze wraz z ogromną, doskonale urządzoną przestrzenią bankietową, która w sobotnie wieczory zamienia się w nocny klub.

Na poziomie restauracji otwarta kuchnia zapewni rozrywkę podczas posiłków, takich jak szwajcarskie kotlety cielęce, grillowane filety z bizona i ravioli z dyni. Wszystkie te, jak i inne posiłki nie należą do najtańszych, jednak z pewnością są warte swojej ceny. Fakt, że frank szwajcarski znów się umacnia, a kurs franka szybuje w górę, nie powinien sprawić, że cokolwiek serwowanego w tej restauracji, mogłoby nie zostać poddane degustacji.

Ze względu na restrykcyjne przepisy dotyczące palenia w pomieszczeniach, oddzielny bar "dla palących”, zlokalizowany na piętrze, jest eleganckim miejscem do rozmów i przyjemnego spędzania czasu w relaksującej atmosferze.

Kolejnym miejscem wartym uwagi, jest mieszcząca się w Zurychu Zachodnim, restauracja i bar Clouds, który znajduje się na dachu, na najwyższym poziomie najpotężniejszego wieżowca w Szwajcarii, 36-piętrowego Prime Tower. Ta szklana wieża jest domem dla firm księgowych, firm technologicznych i kilku firm rozpoczynających działalność. Zapewnia niekończące się widoki na rozwijające się miasto, urzekające jezioro Zurych, które przepięknie wygląda w samym środku miasta i odległe, ośnieżone Alpy jako tło. Clouds to nie jest tanie miejsce, gdzie frank szwajcarski nie ma większego znaczenia. Clouds to miejsce, gdzie zabierzesz Klienta, z którym podpisujesz ważny kontrakt, któremu chcesz pokazać swój prestiż, profesjonalizm i elegancję oraz zapewnić, że jako Twój partner biznesowy podejmuje właściwą decyzję na przyszłość.

Franki szwajcarskie na podróż służbową

Wybierając się w podróż służbową do Szwajcarii, nie zapomnij o tym, aby być na bieżąco z informacjami na temat tego, jak kształtuje się aktualny kurs franka szwajcarskiego. Jeśli jesteś profesjonalistą w swojej branży, a podróże służbowe nie są Ci obce, z pewnością nie trzeba Ci o tym przypominać. Jeśli jednak podróże służbowe nie są Twoją codziennością, zarówno przed wyjazdem, jak i trakcie podróży służbowej pamiętaj o tym, aby na bieżąco śledzić aktualny kurs franka szwajcarskiego w internetowym kantorze https://internetowykantor.pl/kurs-franka/ .
W kantorze online kupisz i sprzedasz franki szwajcarskie po atrakcyjnym kursie. Kurs wymiany CHF do PLN jest jednym z najlepszych kursów wymiany spośród wszystkich kantorów internetowych, a z pewnością najlepszy, jeśli chodzi o porównanie z kursem franka w kantorach stacjonarnych i bankach.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design