Franczyza w Polsce

CHATA POLSKA

Rodzaj sieci: franczyzowa
Zasięg sieci: ogólnokrajowy
Ulica: Obodrzycka 61
Miasto: 61-249 Poznań

http://www.chatapolska.pl

Numer telefonu: 61 650 03 60
Numer Fax: 61 65 00 365

Helena Rumińska
Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju
E-mail: Helena.Ruminska@chatapolska.pl
Numer telefonu: 609 686 966


Jednostki Własne: 27
Jednostki Franczyzowe: 260

Opis systemu

Charakterystyka systemu

Chata Polska to sieć sklepów ogólnospożywczych zbudowana w oparciu o polski kapitał, rozwijająca się od 1997 roku i obecna dziś na terenie pięciu województw. Franczyza Chaty Polskiej występuje w 4 formatach: VIP, Premium, Standard, Partner, dopasowanych do różnych potrzeb. Modele opierają się na blisko 17 latach doświadczenia we współpracy z Właścicielami sklepów. Klient w sposób świadomy wybiera biznes, jaki chce prowadzić i na jakich zasadach wsparcia.

Od początku współpracy Sieć gwarantuje pomoc w planowaniu sali sprzedaży, Category Managementu czy merchandisingu.  Prowadzi szkolenia dla pracowników. Zapewnia również szerokie wsparcie marketingowe. Już od momentu planowania otwarcia, poprzez uroczyste uruchomienie, a następnie całoroczną aktywację sprzedaży przy wykorzystaniu narzędzi bezpośrednio dopasowanych do wielkości Sklepu, jego asortymentu i specyfiki rynku lokalnego. Główne narzędzia to gazetki promocyjne oraz materiały reklamowe w Sklepach, takie jak: plakaty, foldery, ulotki oraz organizowane regularnie akcje konsumenckie: konkursy, loterie, kupony etc.

Korzyści dla franczyzobiorcy

Poza doświadczeniem, naszym Partnerom Franczyzowym oferujemy korzyści finansowe w formie bonusu retrospektywnego wynikające ze współpracy z ponad 200 producentami i dostawcami, TOP ceny na blisko 100 produktów oraz  korzystne warunki zakupowe. Zapewniamy obsługę naszego kluczowego dostawcy, hurtowni Marol,  z zamówieniami i fakturami w formie elektronicznej oraz dostawami towaru kilka razy w tygodniu. Każdy otrzymuje wsparcie Opiekuna, rozbudowany pakiet szkoleń, pomoc przy aranżacji sklepu oraz silne wsparcia marketingowe. W ramach walki o lojalnego Klienta nasi Partnerzy dostają dwie marki własne: Dobra Nasza! i Spiżarnia Chaty, czyli 160 wysokiej jakości produktów w przystępnej cenie.

Wymagania

Minimalna Kwota: 0 zł (ustalana indywidualnie, na podstawie inwentaryzacji i oceny stanu technicznego wyposażenia i lokalu)
Opłata Wstępna: brak
Opłata Bieżąca: 100 - 600 zł (uzależniona od modelu współpracy)
Opłata Marketingowa: brak

Dodatkowe wymagania stawiane franczyzobiorcom

Formularz kontaktowy


*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.


Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 05.03.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 11.03.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 14.03.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą