Franczyza w Polsce

CHATA POLSKA

Rodzaj sieci: franczyzowa
Zasięg sieci: ogólnokrajowy
Ulica: Stanisława Zwierzchowskiego 25
Miasto: 61-249 Poznań

http://www.chatapolska.pl

Numer telefonu: 61 650 03 60
Numer Fax: 61 65 00 365

Joanna Bytner
Dyrektor Marketingu i Rozwoju
E-mail: Joanna.Bytner@chatapolska.pl
Numer telefonu: 785 015 010


Jednostki Własne: 28
Jednostki Franczyzowe: 280

Opis systemu

Charakterystyka systemu

Chata Polska to sieć sklepów ogólnospożywczych zbudowana w oparciu o polski kapitał, rozwijająca się od 1997 roku i obecna dziś na terenie pięciu województw. Modele współpracy opierają się na ponad 20 latach doświadczenia we współpracy z Właścicielami sklepów. Klient w sposób świadomy wybiera biznes, jaki chce prowadzić i na jakich zasadach wsparcia.

Od początku współpracy Sieć gwarantuje pomoc w planowaniu sali sprzedaży, Category Managementu czy merchandisingu.  Prowadzi szkolenia dla pracowników. Zapewnia również szerokie wsparcie marketingowe. Już od momentu planowania otwarcia, poprzez uroczyste uruchomienie, a następnie całoroczną aktywację sprzedaży przy wykorzystaniu narzędzi bezpośrednio dopasowanych do wielkości Sklepu, jego asortymentu i specyfiki rynku lokalnego. Główne narzędzia to gazetki promocyjne oraz materiały reklamowe w Sklepach, takie jak: plakaty, foldery, ulotki oraz organizowane regularnie akcje konsumenckie: konkursy, loterie, kupony etc.

Korzyści dla franczyzobiorcy

Poza doświadczeniem, naszym Partnerom Franczyzowym oferujemy korzyści finansowe w formie bonusu retrospektywnego wynikające ze współpracy z ponad 300 producentami i dostawcami, TOP ceny na blisko 100 produktów oraz  korzystne warunki zakupowe. Zapewniamy obsługę naszego kluczowego dostawcy, dystrybutora Marol,  z zamówieniami i fakturami w formie elektronicznej oraz dostawami towaru kilka razy w tygodniu. Każdy otrzymuje wsparcie Doradcy, rozbudowany pakiet szkoleń, pomoc przy aranżacji sklepu oraz silne wsparcia marketingowe. W ramach walki o lojalnego Klienta nasi Partnerzy dostają dwie marki własne: Dobra Nasza! i Spiżarnia Chaty, czyli 200 wysokiej jakości produktów w przystępnej cenie.

Wymagania

Minimalna Kwota: 0 zł (ustalana indywidualnie, na podstawie inwentaryzacji i oceny stanu technicznego wyposażenia i lokalu)
Opłata Wstępna: brak
Opłata Bieżąca: 100 - 600 zł (uzależniona od modelu współpracy)
Opłata Marketingowa: brak

Dodatkowe wymagania stawiane franczyzobiorcom

Formularz kontaktowy


*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.


Artykuły powiązane

Aktualności
Autor: / Maj 31, 2019
O tym się mówi
Autor: / Marzec 18, 2019
Aktualności
Chata Polska w miejskim stylu
Aktualności
Franczyza poza spadkiem
Aktualności
Franczyza rządzi handlem
Styczeń 12, 2018
Aktualności
Chata Polska rośnie na lokalnych rynkach
Aktualności
Kolejny franczyzowy sklep Chaty Polskiej
Aktualności
Chata Polska
Aktualności
Kolejny sklep i dostawca w sieci Chata Polska


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą