Franczyza Shivago Thai Bali Spa

Informacje podstawowe

Rodzaj sieci
franczyzowa
Zasięg sieci
ogólnokrajowy
Jednostki własne
2
Jednostki franczyzowe
1

Finanse

Minimalna kwota
200 000 zł Kapitał inwestycyjny w głównej mierze zostanie przeznaczony na przygotowanie lokalu. Zależnie od wymaganego nakładu pracy kwota ta może się zwiększyć lub zmniejszyć. Jest to kwota którą należy przyjąć dla średniej wielkości lokalu (2-3 masażystki, do 100 m2).
Opłata wstępna
20 000 zł netto
Opłata bieżąca
10%
Opłata marketingowa
brak

Kontakt

Strona internetowa
Osoba kontaktowa
Filip Pradella, Dyrektor ds. systemu franczyzowego
Adres e-mail
Numer telefonu
692 438 316
Osoba kontaktowa
Monika Rybak, Dyrektor zarządzający
Numer telefonu
533 738 362
Ulica
Dymińska 47 a
Miasto
25-390 Kielce

Opis systemu

Marka Shivago Thai Bali Spa to sieć salonów masażu orientalnego premium, gdzie najważniejszy jest klient oraz jego zadowolenie ze świadczonych przez nas usług. Klienci doceniają Shivago przede wszystkim za niepowtarzalny klimat, którego nie mogą doświadczyć nigdzie indziej. Doznanie klienta dopełniają najwyższej jakości masaże wykonywane przez specjalistki z Tajlandii i Indonezji, które mają wykształcenie medyczne, a co za tym idzie doskonale wiedzą, jak masować, aby przynosiło to pożądane efekty. Świadczy o tym 100% pozytywnych opinii w każdym z salonów naszych oraz naszych franczyzobiorców.

Korzyści dla franczyzobiorcy:

Shivago to profesjonalna i dynamicznie rozwijająca się sieć w której franczyzobiorcy otrzymują pełne wsparcie w każdym aspekcie prowadzonej działalności.

Franczyzobiorca otrzymuje dostęp do wykwalifikowanych masażystów, a w razie ich niedostępności organizujemy zastępstwo. Ponadto dostarczamy najwyższej jakości materiały do masażu w korzystnych cenach, w większości bezpośrednio z Tajlandii.

Od samego początku stawiamy na wysokie kwalifikacje personelu dlatego 1-2 razy w roku organizujemy seminarium doszkalające dla pracowników sieci, aby utrzymać najwyższy poziom i jednolitość usług.

Dodatkowe wymagania stawiane franczyzobiorcom:

- Lokal o powierzchni min 100 m2 w miastach o populacji powyżej 60 000 mieszkańców.

- Gotowość do podjęcia współpracy na min 5 lat zgodnie z wytycznymi dotyczącymi aranżacji lokalu i z identyfikacją wizualną sieci.

- Chęć prowadzenia przedsiębiorstwa i współpracy w grupie.

- Posiadanie ogólnych kompetencji biznesowych i cech przedsiębiorcy.

- Odpowiednie zaplecze finansowe pozwalające pokryć koszty inwestycji początkowej.

Formularz kontaktowy

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram