Franczyza PARKI WOLA

Informacje podstawowe

Rodzaj sieci
franczyzowa
Zasięg sieci
ogólnokrajowy
Jednostki własne
2 parki w Krakowie (na Woli Justowskiej i Zakrzówku) są do przejęcia lub zakupu
Jednostki franczyzowe
2, (kolejne 3 w budowie)

Finanse

Minimalna kwota
600 000 zł

Kontakt

Strona internetowa
Osoba kontaktowa
Mariusz Skrzypczak
Adres e-mail
Numer telefonu
790 030 765
Ulica
Sadowa 5
Miasto
30-376 Kraków

Opis systemu

Parki Wola to nowa marka rodzinnych parków sportowych. Wystarczy 40 arów powierzchni, najlepiej blisko centrum miasta, by zacząć zarabiać w tym biznesie. Pierwszy Park Wola otworzył swoje podwoje w 2019 roku. Atutem Parków Wola jest to, że będą zlokalizowane nie poza miastami, ale wręcz przeciwnie – blisko ich centrów.

W Parkach Wola czeka na dzieci 10 różnych atrakcji: ścianka wspinaczkowa, park trampolin, tubing, czyli zjazd w oponach po pochylni, park linowy bezasekuracyjny, park linowy w szypułkach, czyli siatkach, eurobungee, tor quadowy, zjazd na tyrolkach – z asekuracją i bez oraz dmuchaniec do zjeżdżania. Do tego dochodzą gry terenowe z animatorami. Dzieci szaleją, a rodzice siedzą na leżakach, popijając kawę… Albo korzystają z atrakcji sportowych. Bo Parki Wola to nie tylko parki rozrywki, ale także parki sportowe dla rodziców. W parkach sportowych można grać w tenis ziemny, tenis plażowy, piłkę plażową, piłkę nożną, siatkówkę, uprawiać fitness itp.

W Park Wola korzystamy z najlepszego sprzętu i urządzeń rekreacyjnych, dostarczanych nam przez profesjonalnych producentów na rynku wyposażenia sportowego. Wyposażenie Parku Wola to mała architektura, więc nie ma konieczności uzyskiwania pozwoleń na budowę. Franczyzodawca podpowiada franczyzobiorcom jaką dokumentację i w jakich urzędach należy składać, przekazuje wzory, jak należy dokumenty wypełnić. Załatwianie spraw biurokratycznych trwa 1-1,5 miesiąca, natomiast budowa parku maksymalnie 3-4 miesiące.

Parki Wola to propozycja nie tylko dla indywidualnych inwestorów. To świetny pomysł na poszerzenie oferty sportowej np. hoteli, pensjonatów, ośrodków sportowych, które dzięki temu zyskają dodatkową atrakcje dla gości z dziećmi.

Obecnie otwarte są dwa Parki Wola w Krakowie, które chcemy przekazać naszym franczyzobiorcom. Trzeci park jest aktualnie budowany w Chorzowie.

Na inwestycje trzeba przeznaczyć minimum 600 tys. zł netto. Franczyzodawca dostarczy wszystkie urządzenia i atrakcje i zajmie się ich budową i montażem.

Miesięczny obrót Parków Wola to ponad 100 tys. zł. Maksymalny czas oczekiwania na zwrot z inwestycji wynosi dwa lata.

DODATKOWE WYMAGANIA STAWIANE FRANCZYZOBIORCOM

Minimalna wielkość działki potrzebnej na park to wspomniane 40 arów. Na takiej powierzchni można ustawić po jednej sztuce każdego rodzaju atrakcji. Jeśli mamy więcej miejsca – atrakcje można powielać, np. ustawić kilka dmuchańców, ścianek wspinaczkowych itd.

Parki Wola to koncept zarówno dla dużych miast, jak i dla tych średnich i małych, gdzie dostęp do tego rodzaju rodzinnego sportu jest ograniczony.

Formularz kontaktowy

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design