Żywiec w Żabce, kumasz? - nowy projekt sieci

Autor: Redakcja
Kategoria:

W lutym tego roku na billboardach w wybranych miastach Polski pojawiły się zabawne hasła promujące markę Żywiec w sklepach sieci Żabka i Freshmarket. To wszystko za sprawą rozpoczętego, wspólnego projektu outdoorowego. Akcja potrwa do końca lutego i będzie skupiona wokół sloganów charakterystycznych dla danego regionu.

Zgodnie z dotychczasową komunikacją, na jaką stawia producent piwa Grupa Żywiec, kreacja oparta została w głównej mierze na krótkim, przyciągającym uwagę tekście. Jego największą zaletą są proste i zabawne połączenia słów m.in. w Poznaniu - „Poznań Żywca w Żabce”, Bytomiu - „Najlepsza okazja BYTOMieć”, Częstochowie – „Często chowa się do lodówki”, Katowicach – „Spodek cen” i Chorzowie – „Żywiec w Żabce, kumasz?”.

 Wspólny projekt z marką Żywiec to efekt wzajemnej współpracy i rozmów na temat efektywnych działań prokonsumenckich. Dzięki silnej kooperacji oraz dedykowanemu podejściu do naszych sieci, możemy nie tylko zapewnić klientom wysokiej jakości produkt, ale również wspólnie z producentem zintensyfikować działania mające na celu pozyskanie nowych, ceniących lokalność, klientów – komentuje Edward Plikus, dyrektor kategorii alkohole w spółce Żabka Polska.

Kreatywne, nawiązujące do piwa hasła znajdą się na ponad 500 nośnikach w wybranych miastach Polski. Kampania będzie wspierana billboardami znajdującymi się w pobliżu sklepów Żabka i Freshmarket i plakatach przy drzwiach wejściowych lokali, biorących udział w akcji.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram