Zyski na widelcu

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Makarun Spaghetti and Salad
Obecnie w ramach sieci Makarun Spaghetti and Salad działa 19 lokali.

Sieć spaghetterii z Krakowa otworzyła kolejny lokal w Rzeszowie. – Jest to druga restauracja należąca do naszego franczyzobiorcy – mówi w rozmowie z Franczyzawpolsce.pl Marcin Szworak, współwłaściciel sieci Makarun Spaghetti and Salad.

Polska sieć lokali serwująca popularne dania kuchni włoskiej rozwija się nie tylko w kraju, ale i za granicą. Jak powiedział nam Marcin Szworak, za dwa tygodnie firma otworzy franczyzową restaurację w jednym z centrów handlowych w Hamburgu.

Koncept spaghetterii bardzo dobrze się sprawdził w galeriach i centrach handlowych - pierwszy lokal w tego typu lokalizacji został otwarty w 2016 roku.

Jesteśmy pożądanym najemcą. Centra handlowe zabiegają o współpracę z nami oferując promocyjne warunki najmu (np. prowadzenie działalności przez 3 miesiące za połowę czynszu). Będziemy rozwijać się w tym kierunku. We wrześniu tego roku pojawimy się w warszawskiej Galerii Północnej. Jako franczyzodawcy uczestniczymy w procesie negocjacji warunków najmu partnerskich lokali wspierając w tym franczyzobiorców – zaznacza Marcin Szworak.

Obecnie w ramach sieci Makarun Spaghetti and Salad działa 19 lokali (m.in. w Krakowie, Rzeszowie, Lublinie, Warszawie i Szczecinie).

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram