Zwiększ swoje obroty o ponad 50% z nowym systemem Chick’N Go

Autor: Redakcja
Kategoria:
Chick'N Go
Chick'N Go

Po 10 latach pracy z międzynarodowymi firmami i lokalnymi przedsiębiorstwami, Chick’N Go opracował optymalny system do produkcji amerykańskiego kurczaka dla istniejących restauracji oraz dla chcących rozpocząć samodzielną działalność.

W serii badań prowadzonych w Polsce, odnotowano średni wzrost obrotów w placówkach gastronomicznych na poziomie 40%, a w jednym z pilotażowych punktów obrót przekroczył 50% normalnych obrotów.

Jakość produktu niedorównująca liderom rynku wraz z wysokimi cenami sprzętu, panierek i marynat, a także brak sprawnej, ogólnokrajowej dystrybucji i serwisu stanowiły do tej pory największy czynnik hamujący wzrost sektora amerykańskiego smażonego kurczaka.

Marynaty i panierki Chick’N Go gwarantują uzyskanie przynajmniej takiego samego jeśli nie lepszego smaku kurczaka jaki oferuje dzisiaj lider rynku amerykańskiego kurczaka. Są one produkowane przez największą firmę składników do żywności na świecie, jednak w zakładzie w Polsce co umożliwia uzyskanie najwyższej jakości produktu przy niskiej cenie. Chick’N Go jako wyłączny dystrybutor najtańszych frytownic dostępnych na światowym rynku oferuje również Państwu najniższy ich koszt.

Dzięki umowie z Eurocash Gastronomia - największym krajowym dystrybutorem Chick’N Go - każde zamówienie gwarantowane jest na czas.

Szczegóły dotyczące współpracy z Chick'N Go oraz dane kontaktowe znajdują się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram