Żółty Cesarz przejęty

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Żółty Cesarz
Pod marką Żółty Cesarz działają obecnie cztery sklepy.

Sieć ekologicznych delikatesów przejęła prawa do franczyzowych sklepów z wegetariańską żywnością Żółty Cesarz.

Sieć sklepów z żywnością wegetariańską została przejęta przez spółkę Organic Farma Zdrowia. Pod marką Żółty Cesarz działają obecnie cztery sklepy.

Jak powiedział nam Robert Zarzycki-Cwil, manager ds. franczyzy Organic Farma Zdrowia, firma na razie nie ujawnia planów dotyczących rozwoju nowej marki, która znalazła się w jej portfelu.

Grupa Organic Farma Zdrowia również ma w swojej ofercie szeroką gamę produktów wegetariańskich (w tym wiele produktów ekologicznych) i rozwija się w systemie franczyzowym. W październiku tego roku spółka uruchomiła dwa pierwsze sklepy partnerskie - w Kielcach i Wołominie.

Przypomnijmy, że firma pozyskała także pożyczkę w wysokości 1,6 mln euro od swojego największego akcjonariusza EcorNaturaSi na dalszy rozwój, w tym na inwestycje związane z unowocześnieniem istniejących delikatesów, otwieraniem kolejnych oraz uruchomieniem pierwszego sklepu wielkopowierzchniowego.

Organic Farma Zdrowia jest największą w Polsce siecią samoobsługowych delikatesów z produktami ekologicznymi. Ma około 40 sklepów stacjonarnych w największych miastach Polski.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram