Znana sieć spożywcza upraszcza działanie na licencji

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: freeimages.com

Foto: freeimages.com

Właściciel znanej sieci osiedlowych sklepów spożywczych daje szansę na rozwój biznesu tym, których nie stać na inwestycje, jakie musi ponieść franczyzobiorca.

Carrefour otworzył w Warszawie pierwszy sklep ajencyjny. To nowy system współpracy, który jest skierowany do partnerów w Polsce. Ajencja daje szansę na rozwój biznesu ludziom, których nie stać na inwestycje, jakie musi ponieść franczyzobiorca.

Sklep ajencyjny działa według następujących zasad: Carrefour kupuje lub wynajmuje lokal, inwestuje w jego remont i dostosowanie do standardów sieci, a następnie oddaje go ajentowi. Ajenci są szkoleni przez centralę i otrzymują know-how dotyczący zarządzania sklepem.

Na pierwszym etapie w systemie ajencyjnym będą otwierane sklepy miejskiego konceptu convenience z pomarańczowym logo Carrefour Express. Jeśli testy wypadną pozytywnie, ajencja zostanie uruchomiona dla pozostałych konceptów (Carrefour Express z zielonym logo oraz sklepów Globi). Jednym z głównych atutów projektu jest to, że Carrefour finansuje całą inwestycję.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram