Zmiany w strukturze sieci Mr Hamburger

Data dodania: 6 stycznia 2017
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Mr Hamburger
Zmiany w strukturze sieci Mr Hamburger.

Polska sieć barów fast-food zamknęła nierentowny punkt i przejęła jeden z franczyzowych barów w zarządzanie własne.

Zarząd spółki Mr Hamburger poinformował, że 2 stycznia 2017 roku firma, po przeprowadzonych pracach inwestycyjnych, rozpoczęła działalność we własnym lokalu w sieci Mr Hamburger położonym w Katowicach (wcześniej prowadzonym przez franczyzobiorcę).

Firma poinformowała też o zakończeniu działalności lokalu własnego, prowadzonego w sieci Mr Hamburger położonego w Sosnowcu (lokal ten pierwotnie prowadzony był przez franczyzobiorcę, a od 18 sierpnia 2016 roku - po rozwiązaniu umowy z franczyzobiorcą - prowadzony był jako lokal własny spółki).

Zarząd zdecydował o podaniu niniejszych informacji do publicznej wiadomości z uwagi na istotny wpływ zaistniałych zdarzeń na wyniki finansowe spółki, poprzez zamknięcie lokalu nierentownego oraz otwarcie lokalu (już jako własnego, a nie franczyzowego) w lokalizacji charakteryzującej się dużym popytem na produkty gastronomiczne typu fast-food (tym samym całość osiąganych przez ten lokal wyników sprzedażowych będzie księgowana w bilansie spółki).

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram