Zmiany w sieci Mr Hamburger

Autor: Redakcja
Data dodania: 6 sierpnia 2012
Kategoria:

mr-hamburger-placowka

Sieć przechodzi proces odświeżenia wizerunku barów oraz wprowadza zmiany w menu.

Modernizacja i zmiany w menu zostały już wdrożone w trzech barach sieci. Aktualnie firma sprawdza jak nowe wnętrza i menu odbierają klienci. Docelowo zmiany zostaną wprowadzone we wszystkich lokalach sieci.

Aktualnie pod szyldem Mr Hamburger działa 15 placówek – cztery własne oraz 11 franczyzowych. Firma deklaruje, że wkrótce zostaną otwarte kolejne lokale franczyzowe.

Lokale sieci powstają w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców. Powierzchnia lokalu powinna mieć od 40 mkw. w przypadku lokalizacji w centrum handlowym do 80 mkw. w przypadku lokalu wolnostojącego z własną salą konsumpcyjną zlokalizowanego przy ulicy charakteryzującej się dużym nasileniu ruchu. Kwota inwestycji wynosi około 70 zł. netto.

Od niedawna firma poszukuje także franczyzobiorców w mniejszych miejscowościach mających poniżej 50 tys. mieszkańców. Od początku działalności Mr Hamburger koncentruje się na budowie sieci na terenie województw śląskiego, opolskiego i małopolskiego.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram