Zmiany kadrowe w sieci sklepów z alkoholami

Autor: Redakcja
Data dodania: 21 lipca 2015
Kategoria:
Foto: freeimages.com

Foto: freeimages.com

Po przejęciu spółki Galerie Alkoholi przez Carrefour Polska prezesem tej firmy został Marek Lipka (dyrektor ds. franczyzy sieci Carrefour). Funkcję wiceprezesa pełni Marcin Knapek.

Jak pisaliśmy ostatnio, sieć sklepów specjalistycznych przejęta przez francuskiego inwestora przygotowuje ofertę franczyzy i zapowiada ekspansję w całym kraju. Galerie Alkoholi to sieć sklepów specjalistycznych przejęta przez firmę Carrefour od Grupy Belvedere. Oprócz franczyzy inwestor chce zaproponować też inne formy współpracy partnerskiej, w tym system ajencyjny.

Obecnie Galerie Alkoholi mają około 40 sklepów, które działają głównie w Łodzi i okolicach. W przyszłości sklepy pod tym szyldem mają działać na terenie całego kraju.

Ogólnopolską ekspansję mają poprzedzić kilkumiesięczne analizy i testy nowych rozwiązań. Pod uwagę jest brane uzupełnienie oferty o produkty Carrefour. W przypadku tej sieci, inwestor chce postawić na rozwój wyłącznie w modelu partnerskim - nie planuje otwarcia sklepów własnych.

Galerie Alkoholi pozycjonują się jako sieć specjalistycznych sklepów, która została utworzona z myślą o osobach preferujących kulturalne formy spożycia alkoholu.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram