Żłobki Guga Studio będą rosnąć we franczyzie

Data dodania: 26 czerwca 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Żłobki Guga Studio będą rosnąć we franczyzie

Współpraca, którą oferujemy łączy przyjemne z pożytecznym. Jest to zawód dla osób z powołaniem. Stawiam na takich partnerów, którzy nie widzą w dzieciach tzw. maszynki do zarabiania pieniędzy – mówi w rozmowie z nami Małgorzata Przymuszała, właściciel sieci żłobków Guga Studio.

Zaznacza też, że nie jest to interes dla tych, którzy chcą osiągnąć szybki zwrot inwestycji. Na sukces finansowy w branży edukacji przedszkolnej pracuje się latami.

Swój sukces zawdzięczamy m.in. zaufaniu rodziców naszych podopiecznych i dobrej opinii. Procentuje to tym, że każdego miesiąca mamy coraz więcej osób, zapisujących swoje dzieci do naszych żłobków. Mamy już przykład franczyzobiorcy, który otwiera kolejną placówkę – opowiada Małgorzata Przymuszała.

W jej ocenie, najbliższe lata będą okresem dynamicznego rozwoju sieci Guga Studio. Popyt na tego typu usługi sprawia, że obecnie jest dobry moment na to, by z zyskiem otwierać żłobki.

Potencjał rozwoju naszej sieci widzę głównie w mniejszych miejscowościach. W takich lokalizacjach jest łatwiej o dotację na działalność ze strony lokalnych władz. Żłobki, które już funkcjonują w ramach naszej struktury franczyzowej mają charakter kameralny. Stworzyliśmy dzieciom domowe warunki, w których czują się komfortowo. Stawiamy też na to, żeby kierownicy oddziałów partnerskich miały odpowiednie kwalifikacje. Wybieram osoby z wykształceniem pedagogicznym lub medycznym – dodaje.

Sieć żłobków niepublicznych Guga Studio działa od początku 2010 roku. Na tę chwilę ma 3 placówki własne i 4 franczyzowe. Swoim franczyzobiorcom oferuje m.in. analizę potencjału lokalizacji i obiektu na żłobek oraz pomoc w uzyskaniu dofinansowania na bieżącą działalność żłobka. Placówki działają w oparciu o sprawdzony program edukacyjno – wychowawczy. W dalszych planach właścicieli sieci otwarcie przedszkoli.

Uruchomienie przedszkoli jest logiczną kontynuacją dotychczasowej działalności. Mamy stałych i lojalnych klientów, którzy nas znają i darzą zaufaniem. W momencie, gdy dziecko kończy trzy lata, rodzice zaczynają szukać odpowiedniego przedszkola dla swojej pociechy. Gdybyśmy zaoferowali im taką możliwość, z pewnością pozostali by z nami – podsumowuje Małgorzata Przymuszała.

Jeśli jesteści zainteresowani współpracą z secią żłobków Guga Studio, zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram