Złap zestaw śniadaniowy” w Żabce

Data dodania: 1 marca 2019
Kategoria:
Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Żabka rozwija na polskim rynku ofertę zestawów śniadaniowych. Odpowiada w ten sposób na potrzeby Polaków w zakresie tego ważnego posiłku.

Dla zabieganych, czy niemających pomysłu na śniadanie, czeka pięć gotowych zestawów, po które można sięgnąć w pobliskiej domu Żabce lub, odwiedzając sklep w drodze do pracy.

Żabka odpowiada ofertą na to, co lubią jeść rano Polacy

Według badania „Świat Posiłków” zrealizowanego w 2018 r. przez IQS (na zlecenie Żabki), 39% badanych jada na śniadanie kanapki.  Kanapka jest także najchętniej kupowanym produktem śniadaniowym. Sięga po nią 3 miliony zbadanych przez Kantar TNS w 2017 r. na zlecenie sieci . Na pierwszy posiłek Polacy jedzą zwykle pieczywo z dodatkami w postaci wędlin, żółtego sera lub nabiału.

Dlatego też, odpowiadając na preferencje konsumentów, jako pierwsza sieć w Polsce, wprowadza gotowe zestawy śniadaniowe, które jednocześnie uwzględniają ulubione produkty Polaków. Wszystkie bazują na wypiekanym na miejscu w sklepie pieczywie zgodnie z hasłem „Dobrze wypieczone na śniadanie”.

– Polacy od lat najchętniej na śniadanie spożywają kanapki, zwykle te klasyczne – bułki lub chleb z dodatkami. Są one tak popularne w naszym kraju, że wiele osób spożywa je także na drugie śniadanie oraz na lunch i kolację. Proponowane przez nas zestawy to świeże pieczywo oraz dodatek w postaci serka lub wędliny o małej gramaturze – podkreśla Jerzy Roguski Dyrektor Handlowy, w firmie Żabka.

Czas i wygoda… mają znaczenie

– Dziś coraz częściej żyjemy w biegu, a pierwsze śniadanie spożywamy dopiero w pracy czy szkole. Zestawy śniadaniowe to gotowe rozwiązanie dla zabieganych, a jednocześnie świadomych konsumentów, którzy oczekują produktów najwyższej jakości. Pieczywo jest odpiekane na bieżąco, więc klienci mogą je kupić o każdej porze dnia, a nawet w niedzielę, jeśli franczyzobiorca zdecyduje się na otwarcie sklepu.  Dzięki temu w dowolnej chwili mogą sobie skomponować pożywną kanapkę ze świeżo wypieczonej, chrupiącej bułki i wartościowych dodatków. To szczególnie wygodne przy porannym pośpiechu, kiedy nie mamy czasu na przyrządzenie posiłku  w domu – przyznaje Karolina Zajezierska, Dyrektor Handlowa, NOWEL Sp. z o.o.

Zobacz nasz katalog sieci franczyzowych i sprawdź która franczyza będzie dla Ciebie najkorzystniejsza.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design